اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 1 فروردين 1398| 15 رجب 1440

خبر ويژه

 


امام خمینی خط قرمزی بر سلطه استكبار كشید/ امام خامنه‎ای سپر دفاعی محكمی برای مسلمانان در مقابل آمریكا گشود

تاریخ انتشار: 1392/3/13-17:37
کد خبر: 18203
Print
Rss Services


مفتی اهل تسنن لبنان:
امام خمینی خط قرمزی بر سلطه استكبار كشید/ امام خامنه‎ای سپر دفاعی محكمی برای مسلمانان در مقابل آمریكا گشود
رییس جنبش وحدت و اصلاح لبنان با ستایش از نقش امام راحل و رهبر معظم انقلاب در مقابله با استکبار جهانی گفت: همواره آرزومندیم که کشورهای عربی راه ایران را در مقابله با آمریکا و رژیم صهیونیستی پی بگیرند.

شیخ ماهر عبدالرزاق از علمای اهل تسنن و رییس جنبش اصلاح و وحدت لبنان ظهور امام خمینی (ره) در جامعه اسلامی را نقطه عطفی در حیات امت اسلامی عنوان كرد و گفت: امام خمینی (ره) توانست با فرمایشات و اقدامات خود دین مبین اسلام را احیا كند.
 
این عالم اهل سنت لبنانی گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) انقلابی برای همه كشورهای اسلامی و عربی و همچنین معیار مناسبی برای تحركات و جنبش‌های آتی در سراسر دنیا است، این انقلاب توانست باب تازه‌ای را برای مسلمانان و مستضعفان جهان باز كند.
 
وی با اشاره به اقدامات ضد استكباری انقلاب اسلامی ایران بیان داشت: همه مشكلات جهان اسلام  ناشی از پروژه‌های آمریكایی ـ صهیونیستی در منطقه و دخالت‌های این كشورهای سلطه‌جو در مسائل داخلی امت اسلامی و تفرقه افكنی بین مسلمانان جهان است.
 
شیخ ماهر عبدالرزاق تصریح كرد: چندپاره بودن و احساس ضعف امت اسلامی برگرفته از تلاش‌های كشورهای استكباری است و امت اسلامی به هراندازه كه بتواند یكپارچگی و وحدت خود را باز یابد به همان اندازه از احساس  عزت و اقتدار مورد نیاز خود را به دست خواهد آورد.
 
وی افزود: به واسطه رهنمون‌های حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران می‌توان به مقابله با پروژه‌های آمریكایی ـ صهیونیستی پرداخت و آن را خنثی كرد.
 
رییس جنبش اصلاح و حدت لبنان خاطر نشان كرد: امام خامنه‌ای از همه ویژگی‌های مورد نیاز برای رهبری یك جامعه برخوردار است و در برهه ای كه امت اسلامی بیش از هر زمان دیگری به رهبر مقتدری نیازمند است، این شخصیت بزرگوار می‌تواند نقش بسیار بسزایی را برای تامین اهداف مسلمانان جهان ایفا كند.
 
شیخ ماهر عبدالرزاق تاكید كرد: امام خامنه‌ای رهبری است كه از ویژگی‌های امام خمینی(ره) در دفاع از مقدسات اسلامی، مقاومت اسلامی و وحدت اسلامی برخوردار است و همین امر سبب شده كه رهبری برازنده وی باشد.
 
این شخصت لبنانی گفت كه حضرت آیت الله خامنه‌ای توانست سپر دفاعی محكمی برای مسلمانان در برابر آمریكا و رژیم صهیونیستی تشكیل داده و به دفاع از مسلمانان جهان بپردازد.
 
وی افزود: امام خمینی(ره) به واسطه انقلاب اسلامی ایران خط قرمزی بر سلطه كشورهای استكباری بر جهان اسلام كشید.
 
وی یكی از مهم‌ترین عوامل موفقیت امام راحل و مقام معظم رهبری را اخلاص در عمل و همراهی مردم مظلوم و مستضعف خواند و گفت: انقلاب اسلامی به واسطه رهبری مقتدر و مخلص خود توانست پیشرفت‌های بسیار بزرگی را در زمینه‌های مختلف به دست آورد.
 
شیخ ماهر عبدالرزاق تصریح كرد: ما همواره آرزومندیم كه كشورهای عربی راه ایران را در مقابله با آمریكا و رژیم صهیونیستی پیگیری كرده و جنبش‌های ضد صهیونیستی را به راه بیاندازند اما این امر هیچگاه به طور كامل و شایسته تحقق پیدا نكرد.
 
وی اظهار نظرهای قاطع حضرت آیت الله خامنه‌ای در حمایت از ملت فلسطین و دشمنی با رژیم صهیونیستی را از شاخص‌ترین سخنان رهبر معظم انقلاب برشمرد.

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.