اهل سنت

Picture Gallery

پوستر مساجد اهل سنت بوشهر سفر به اروميه    15و 16 شهريور 95 مساجد اهل سنت گلستان

آخرين شماره نشريات


گروه‌های تکفیری از بین بردن مسلمانان را مباح می‌دانند

Date:1395/10/18 - 11:42:34 AM


امام جمعه دیواندره :
گروه‌های تکفیری از بین بردن مسلمانان را مباح می‌دانند

متأسفانه امروزه در کشورهای اسلامی از جمله عراق و سوریه افراد تندرو و گروه‌های تکفیری خون بسیاری از مسلمانان بی‌گناه را می‌ریزند و اقدام به کشتار آنها می‌کنند.به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاري تسنيم، ماموستا معروف خالدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دیواندره گفت: سوال قبر و قیامت یک نوع بیدارگری در مورد اهمیت مسئولیت انسان در زندگی است و در آخرت از باور است.

وی با اشاره به اقدامات زشت و ناپسند گروه‌های تکفیری افزود: متأسفانه امروزه در کشورهای اسلامی از جمله عراق و سوریه افراد تندرو و گروه‌های تکفیری خون بسیاری از مسلمانان بی‌گناه را می‌ریزند و اقدام به کشتار آنها می‌کنند.

امام جمعه دیواندره تصریح کرد: افراد تندرو و گروه‌های تکفیری بدون آنکه از قرآن، سنت و رسول اکرم(ص) و یاران پیامبر اهل بیت آگاهی داشته باشند از بین بردن مسلمانان را مباح می‌دانند و خون مسلمانان بدون گناه را می‌ریزند.

وی گفت: افراد تندرو و گروه‌های تکفیری به اسلام و قرآن و آن مردم مظلوم ظلم می‌کنند چون دین اسلام دین آشتی، رحمت، محبت و مهربانی است و مردم و جوانان امروزی باید آگاهی داشته باشند که به دام افکار شوم اینها نیفتند.

خبرگزاري تسنيم


Rss Services Print  -(2 Body) 
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image