اهل سنت

گروه‌های تکفیری از بین بردن مسلمانان را مباح می‌دانندامام جمعه دیواندره :
گروه‌های تکفیری از بین بردن مسلمانان را مباح می‌دانند
متأسفانه امروزه در کشورهای اسلامی از جمله عراق و سوریه افراد تندرو و گروه‌های تکفیری خون بسیاری از مسلمانان بی‌گناه را می‌ریزند و اقدام به کشتار آنها می‌کنند.
Date:1395/10/18

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاري تسنيم، ماموستا معروف خالدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دیواندره گفت: سوال قبر و قیامت یک نوع بیدارگری در مورد اهمیت مسئولیت انسان در زندگی است و در آخرت از باور است.

وی با اشاره به اقدامات زشت و ناپسند گروه‌های تکفیری افزود: متأسفانه امروزه در کشورهای اسلامی از جمله عراق و سوریه افراد تندرو و گروه‌های تکفیری خون بسیاری از مسلمانان بی‌گناه را می‌ریزند و اقدام به کشتار آنها می‌کنند.

امام جمعه دیواندره تصریح کرد: افراد تندرو و گروه‌های تکفیری بدون آنکه از قرآن، سنت و رسول اکرم(ص) و یاران پیامبر اهل بیت آگاهی داشته باشند از بین بردن مسلمانان را مباح می‌دانند و خون مسلمانان بدون گناه را می‌ریزند.

وی گفت: افراد تندرو و گروه‌های تکفیری به اسلام و قرآن و آن مردم مظلوم ظلم می‌کنند چون دین اسلام دین آشتی، رحمت، محبت و مهربانی است و مردم و جوانان امروزی باید آگاهی داشته باشند که به دام افکار شوم اینها نیفتند.

خبرگزاري تسنيم


Rss Services Print  -(2 Body) 
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image