اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 3 خرداد 1397| 10 رمضان 1439

 


مسئولان دهگلان اقدامات خود را در زمینه ایجاد اشتغال جوانان اعلام کنند

تاریخ انتشار: 1395/10/18
کد خبر: 41400
Print
Rss Services


امام جمعه دهگلان :
مسئولان دهگلان اقدامات خود را در زمینه ایجاد اشتغال جوانان اعلام کنند
جوانان داشتن روحیه و تفکر خودباوری و عزت نفس را کلید موفقیت خود بدانند و به نکات مثبت خود تکیه کنند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاري تسنيم، ماموستا یدالله محمدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دهگلان گفت: جوانان داشتن روحیه و تفکر خودباوری و عزت نفس را کلید موفقیت خود بدانند و به نکات مثبت خود تکیه کنند.

وی افزود: تکیه بر دین مبین اسلام، به معنای واقعی به انسان عزت نفس می‌دهد بنابراین باید برای درک عمیق آموزه‌های مختلف و نهفته در آن گام برداشت.

امام جمعه دهگلان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در رابطه با اشتغال‌زایی تصریح کرد: داشتن شغل مناسب از توقعات مردم است و مسئولان نیز باید به صورت جدی این موضوع را دنبال کنند.

وی گفت: نماینده مردم شهرستان‌های قروه و دهگلان در مجلس و دیگر مسئولان شهرستان باید اقدامات و کارهای خود را در راستای سرمایه‌گذاری و اشتغال به مردم شهرستان اعلام کنند.

ماموستا محمدی از سرمایه‌گذاری دو سرمایه‌دار تهرانی برای شروع به‌کار مجدد «کارخانه خرمدشت در شهرک صنعتی دهگلان» خبر داد و افزود: با شروع به‌کار مجدد این کارخانه کارگرانی که بیکار شده بودند دوباره صاحب شغل خواهند شد و انتظار داریم که مسئولان از این سرمایه‌داران حمایت کنند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به موضوع مهم سوادآموزی که نشانگر چراغ هدایت و نجات قشر کم سواد و بی‌سواد از تاریکی و جهل در جامعه است اظهار کرد: تاسیس نهضت سوادآموزی و دیگر نهادهای انقلابی از جمله ابتکارهای ارزشمند در تاریخ انقلاب اسلامی و راهی برای کسب علم و معرفت و گسترش دانش و آگاهی است.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.