اهل سنت

مسئولان دهگلان اقدامات خود را در زمینه ایجاد اشتغال جوانان اعلام کنندامام جمعه دهگلان :
مسئولان دهگلان اقدامات خود را در زمینه ایجاد اشتغال جوانان اعلام کنند
جوانان داشتن روحیه و تفکر خودباوری و عزت نفس را کلید موفقیت خود بدانند و به نکات مثبت خود تکیه کنند.
Date:1395/10/18

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاري تسنيم، ماموستا یدالله محمدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دهگلان گفت: جوانان داشتن روحیه و تفکر خودباوری و عزت نفس را کلید موفقیت خود بدانند و به نکات مثبت خود تکیه کنند.

وی افزود: تکیه بر دین مبین اسلام، به معنای واقعی به انسان عزت نفس می‌دهد بنابراین باید برای درک عمیق آموزه‌های مختلف و نهفته در آن گام برداشت.

امام جمعه دهگلان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در رابطه با اشتغال‌زایی تصریح کرد: داشتن شغل مناسب از توقعات مردم است و مسئولان نیز باید به صورت جدی این موضوع را دنبال کنند.

وی گفت: نماینده مردم شهرستان‌های قروه و دهگلان در مجلس و دیگر مسئولان شهرستان باید اقدامات و کارهای خود را در راستای سرمایه‌گذاری و اشتغال به مردم شهرستان اعلام کنند.

ماموستا محمدی از سرمایه‌گذاری دو سرمایه‌دار تهرانی برای شروع به‌کار مجدد «کارخانه خرمدشت در شهرک صنعتی دهگلان» خبر داد و افزود: با شروع به‌کار مجدد این کارخانه کارگرانی که بیکار شده بودند دوباره صاحب شغل خواهند شد و انتظار داریم که مسئولان از این سرمایه‌داران حمایت کنند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به موضوع مهم سوادآموزی که نشانگر چراغ هدایت و نجات قشر کم سواد و بی‌سواد از تاریکی و جهل در جامعه است اظهار کرد: تاسیس نهضت سوادآموزی و دیگر نهادهای انقلابی از جمله ابتکارهای ارزشمند در تاریخ انقلاب اسلامی و راهی برای کسب علم و معرفت و گسترش دانش و آگاهی است.

خبرگزاري تسنيم


Rss Services Print  -(1 Body) 
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image