اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت فارس مساجد اهل سنت فارس مساجد اهل سنت گلستان

آخرين شماره نشريات


مسئولان دهگلان اقدامات خود را در زمینه ایجاد اشتغال جوانان اعلام کنند

Date:1395/10/18 - 11:46:15 AM


امام جمعه دهگلان :
مسئولان دهگلان اقدامات خود را در زمینه ایجاد اشتغال جوانان اعلام کنند

جوانان داشتن روحیه و تفکر خودباوری و عزت نفس را کلید موفقیت خود بدانند و به نکات مثبت خود تکیه کنند.به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاري تسنيم، ماموستا یدالله محمدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دهگلان گفت: جوانان داشتن روحیه و تفکر خودباوری و عزت نفس را کلید موفقیت خود بدانند و به نکات مثبت خود تکیه کنند.

وی افزود: تکیه بر دین مبین اسلام، به معنای واقعی به انسان عزت نفس می‌دهد بنابراین باید برای درک عمیق آموزه‌های مختلف و نهفته در آن گام برداشت.

امام جمعه دهگلان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در رابطه با اشتغال‌زایی تصریح کرد: داشتن شغل مناسب از توقعات مردم است و مسئولان نیز باید به صورت جدی این موضوع را دنبال کنند.

وی گفت: نماینده مردم شهرستان‌های قروه و دهگلان در مجلس و دیگر مسئولان شهرستان باید اقدامات و کارهای خود را در راستای سرمایه‌گذاری و اشتغال به مردم شهرستان اعلام کنند.

ماموستا محمدی از سرمایه‌گذاری دو سرمایه‌دار تهرانی برای شروع به‌کار مجدد «کارخانه خرمدشت در شهرک صنعتی دهگلان» خبر داد و افزود: با شروع به‌کار مجدد این کارخانه کارگرانی که بیکار شده بودند دوباره صاحب شغل خواهند شد و انتظار داریم که مسئولان از این سرمایه‌داران حمایت کنند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به موضوع مهم سوادآموزی که نشانگر چراغ هدایت و نجات قشر کم سواد و بی‌سواد از تاریکی و جهل در جامعه است اظهار کرد: تاسیس نهضت سوادآموزی و دیگر نهادهای انقلابی از جمله ابتکارهای ارزشمند در تاریخ انقلاب اسلامی و راهی برای کسب علم و معرفت و گسترش دانش و آگاهی است.

خبرگزاري تسنيم


Rss Services Print  -(1 Body) 
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image