اهل سنت

حفظ وحدت و همدلی؛ اصلی ترین رکن امنیت ملی کشور استامام جمعه اهل سنت ارومیه :
حفظ وحدت و همدلی؛ اصلی ترین رکن امنیت ملی کشور است
کی از مهم‌ترین راهبردهای قرآن که باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد اصل وحدت و انسجام بوده که عامل نشاط، پویایی و تحرک در جامعه است.
Date:1395/10/18

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب از ارومیه، امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: یکی از مهم‌ترین راهبردهای قرآن که باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد اصل وحدت و انسجام بوده که عامل نشاط، پویایی و تحرک در جامعه است.

ماموستا عبدالقادر بیضاوی اظهار کرد: جمهوری اسلامی برای ملت ما مایه برکت و عزت است، از این‌ رو وظیفه همه ما در قبال نظام اسلامی حفظ وحدت و یکپارچگی ملی است.

وی اضافه کرد: به برکت استقرار نظام جمهوری اسلامی و رهبری داهیانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) کشور ما از آزادی، امنیت و توسعه برخوردار است و همه باید تلاش کنیم که وحدت و یکپارچگی ملی را حفظ کنیم.

امام جمعه اهل سنت ارومیه با بیان اینکه مسیر موفقیت در حفظ وحدت و مقابله با توطئه های دشمن است، افزود: حفظ وحدت و انسجام، امنیت منطقه را بیش از پیش نهادینه می کند و همه خدمات در سایه امنیت ایجاد می شود.

بیضاوی با بیان اینکه امروز وحدت بین جمعیت سنی و شیعه سبب ایجاد امنیتی پایدار در استان شده است، گفت: همه ما وظیفه داریم در راستای حفظ و تقویت این امنیت از تمام توان خود استفاده کنیم.

تقريب


Rss Services Print  -(1 Body) 
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image