اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 3 خرداد 1397| 10 رمضان 1439

 


اسرائیل دشمن شماره یک انسانیت/بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی بر هم زننده نقشه و توطئه های دشمنان

تاریخ انتشار: 1395/10/19
کد خبر: 41434
Print
Rss Services


امام جمعه شهرستان میرجاوه تاکید کرد:
اسرائیل دشمن شماره یک انسانیت/بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی بر هم زننده نقشه و توطئه های دشمنان
هر گاه رهبر عزیزمان نطق مبارکی داشتند نقشه و توطئه های دشمنانمان نقش بر آب شد و به ملت غیرتمندمان امید و شجاعت داد ،همان تور که رهبر عزیزمان فرمودند اگر جلوی فتنه و نفوذ دشمن در عراق گرفته نشود جنگ به داخل کشورمان کشیده خواهد شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه  در امور اهل سنت استان سیستان بلوچستان، نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاه به امامت مولوی ریگیان پور برگزار شد.

در قسمت اول خطبه آیاتی از کلام الله مجید تلاوت شد سپس وی به مقوله ایمان و اسلام اشاره نمود و مختصری از مبانی اعتقادات، عبادات ، معاملات ، معاشرات و اخلاق را بیان داشت.

وی افزود: همه چیز به اعتقاد انسان بستگی دارد، اگر اعتقاد  و نیت صحیح و درست باشد تمامی اعمال انسان صحیح و مورد قبول خداوند خواهد بود.

مولوی ریگیان پور در ادامه به مکر و حیله و دشمنی دشمن شماره یک انسانیت یعنی اسرائیل اشاره کرد و افزود: اسرائیل و یهودیان به دنبال حضور فیزیکی و لشکر کشی در منطقه هستند و حتی خود را صاحب و وارث ایران اسلامی می دانند.

امام جمعه شهرستان میرجاوه در ادامه به بیانات گهربار مقام معظم رهبری  اشاره نمود و افزود: هر گاه رهبر عزیزمان نطق مبارکی داشتند نقشه و توطئه های دشمنانمان  نقش بر آب  شد و این بیانات به ملت غیرتمندمان امید و شجاعت داد وهمان طور که رهبر عزیزمان  فرمودند: اگر جلوی فتنه و نفوذ  دشمن در عراق گرفته نشود جنگ به داخل کشورمان کشیده خواهد شد.

وی در ادامه از سردار حسین معرفی فرمانده محترم سپاه تقدیر و تشکر نمود و گفت:  تشریف فرمایی ایشان به این شهر را به فال نیک می گیریم ، هر کجا محرومیت باشد سپاه پاسداران جمهوری اسلامی  با دل و جان در آنجا حضور پیدا کرده و محرومیت زدایی میکند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه در ادامه به موضوع بازارچه های مرزی اشاره نموده و گفت: در این خصوص با نماینده محترم ولی فقیه در استان  گفتگو نموده و این موضوع را  در میان گذاشته ام که ایشان فرمودند در این خصوص با مدیر کل منطقه آزاد  کشور  جناب آقای تارکان صحبت نموده و پیگر هستند.

وی در پایان با تشکر از فرماندهان  سپاه و  نیروی انتظامی شهرستان از امنیت ایجاد شده در این شهر تشکر نموده و برای تمامی مسئولین نظام دعا خیر  کرده و از خداوند متعال خواری و سرنگونی هرچه زودتر آمریکا و اسرائیل را خواستار شد.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.