اهل سنت

به هیچ وجه نمی توان شیعه و سنی را از هم جدا کرد/آرامش و امنیت امروزه حاصل تدبیر و درایت مقام معظم رهبری استامام جمعه اهل سنت بخش اسالم :
به هیچ وجه نمی توان شیعه و سنی را از هم جدا کرد/آرامش و امنیت امروزه حاصل تدبیر و درایت مقام معظم رهبری است
نماز جمعه بخش اسالم به امامت حجت الاسلام برزکوهی در مسجد فاروق اعظم با حضور مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان، نماینده تالش در مجلس شورای اسلامی، معاون فرماندار و اقشار مختلف مردم اعم از سنی و شعیه برگزار گردید.
Date:1395/10/19

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبري شعبه نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت گيلان؛ نماز جمعه بخش اسالم به امامت حجت الاسلام برزکوهی در مسجد فاروق اعظم با حضور مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان، نماینده تالش در مجلس شورای اسلامی، معاون فرماندار و اقشار مختلف مردم اعم از سنی و شعیه برگزار گردید.

امام جمعه مسجد فاروق اعظم ضمن خوش آمدگویی به تمامی مهمانان، گزارش کوتاهی از وضعیت منطقه و وحدت بین مردم ارائه داد و ادامه داد: وضعیت خدمات رسانی و رسیدگی به مشکلات مردم مطلوب است و الحمدلله برای مسئولین فرقی بین شیعه وسنی وجود ندارد و آن‌ها وظایف خود را به نحو احسن انجام می‌دهند. 

 برزکوهی با اشاره به پیوندهای خویشاوندی شیعه و سنی بسیار زیادی که در تالش و اسالم اتفاق افتاده، افزود: به هیچ وجه نمی توان شیعه و سنی را از هم جدا کرد.

وی در ادامه بیان داشت: آرامش و امنیتی که امروزه ما در جامعه مشاهد می کنیم از درایت و تدبیر مقام معظم رهبری می‌باشد که همه ما را به وحدت و یکپارچکی دعوت می نماید و مردم شهرستان تالش بخصوص بخش اسالم قدردان این نعمت بزرگ الهی می باشند.

رابط خبري شعبه نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت گيلان


Rss Services Print  -(2 Body) 
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image