اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 1 فروردين 1398| 15 رجب 1440

خبر ويژه

 


علما باطن خبیث آمریکا را برای مردم آشکار سازند

تاریخ انتشار: 1396/1/26-8:54
کد خبر: 43322
Print
Rss Services


امام جمعه مریوان طی مصاحبه ی اختصاصی تصریح کرد ؛
علما باطن خبیث آمریکا را برای مردم آشکار سازند
امام جمعه ی مریوان ضمن محکومیت حمله ی آمریکا به پایگاه هوایی الشعیرات سوریه از روحانیون خواست تا چهره ی واقعی صهیونیزم را برای جامعه آشکار سازد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کردستان، ماموستا ملا مصطفی شیرزادی، امام جمعه مریوان طی مصاحبه با رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کردستان اظهار داشت: هدف آمریکا از حمله به سوریه سیطره بر ممالک اسلامی و علی الخصوص منطقه استراتژیک شام است. آمریکا به دنبال این است تا  منافع از دست رفته ی خویش را از این طریق به دست آورد.
وی با اشاره به نقش گروه های تکفیری در تشدید جریان سوریه گفت: گروه های تروریستی از جمله داعش ساخته ی آمریکا و هم پیمانانشان هستند و از این طریق پشتیبانی می شوند. داعش با حضور خود در سوریه، آمریکا را برای رسیدن به اهداف خود یاری می کند. آمریکا نیز به طور کامل و از همه ی طرق ممکن گروه های تکفیری را حمایت و پشتیبانی می نماید.

وی تصریح کرد: سوریه دارای جایگاه بالایی در کشورهای اسلامی است. روحانیون باید تلاش خود را برای حفظ سوریه انجام بدهند. باید جایگاه و اهمیت شام برای جامعه اسلامی تبیین گردد تا از این طریق بتوان آن را حفظ کرد.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.