اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


عادی‌سازی روابط با دشمن توهین به خون شهدا است

تاریخ انتشار: 1396/11/17
کد خبر: 51043
Print
Rss Services


​رئیس جنبش اصلاح و وحدت لبنان :
عادی‌سازی روابط با دشمن توهین به خون شهدا است
روحانی اهل تسنن لبنان تأکید کرد که عادی‌سازی روابط با دشمن به معنای خیانت به وطن و توهین به خون شهدا است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، "شیخ ماهر عبدالرزاق" رئیس جنبش اصلاح و وحدت لبنان در نشستی که از سوی این جنبش با همکاری جمعیت قولنا و العمل و جنبش توحید اسلامی برگزار شد، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کرد.

وی گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکا دشمن امت اسلامی هستند؛ این دشمنی از سوی ما بنا نهاده نشده بلکه صهیونیست ها با ما دشمنی کرده و به تجاوز علیه مقدسات ‌ما پرداخته و همواره با ما می جنگند.

شیخ ماهر عبدالرزاق افزود: بر این اساس با سیاست عادی سازی روابط با دشمن در زمینه های مختلف مخالف هستیم چرا که آن را خیانت به امت و مقدسات و وطن و توهین به خون شهدای فلسطین و لبنان می دانیم.

وی تصریح کرد: مساله قدس تنها با آزادی از لوث صهیونیست ها به پایان می رسد، اما هم اکنون قدس در دل مسلمانان زنده است؛ ما اطمینان کامل داریم که قدس و فلسطین آزاد شده و به آغوش امت باز می گردد.

این روحانی اهل تسنن اظهار داشت که سیاست تهدید آمریکا نمی تواند ملت فلسطین را مجبور به تعظیم کرده و ما خواستار حمایت مالی و تسلیحاتی و رسانه ای مقاومت در فلسطین هستیم.

رئیس جنبش اصلاح و وحدت حمایت از قدس و فلسطین را وظیفه ای همگانی توصیف کرد و ادامه داد: جنگ توطئه آمیز علیه سوریه و یمن و بحرین باید به پایان برسد تا به پروژه امت احده و حمایت از مقاومت در لبنان و فلسطین برسیم.

"شیخ ماهر عبدالرزاق" همه گروه های سیاسی و دینی و مردمی را به ایستادگی در برابر دشمن جهت دفاع از سرزمین و ثروت ها فراخواند و افزود: همه ما باید به حمایت از ارتش و مقاومت بپردازیم، چرا که آنها قدرت بازدارندگی ما در برابر دشمن به شمار می آیند.

وی در بخش پایانی سخنان خود بیان داشت که دشمن در میدان های مختلف از سوی ارتش و مقاومت متحمل شکست شده است و ما با سلاح ارتش، ملت و مقاومت به حمایت از لبنان و ثروت و کرامت آن می پردازیم.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.