اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دعوت عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت برای حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تاریخ انتشار: 1396/11/21
کد خبر: 51187
Print
Rss Services


دعوت عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت برای حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن
ماموستا محمودی، امام جمعه پیرانشهر در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: روز ۲۲ بهمن روز شادی مسلمانان و روز عزای استعمارگران و مستکبران است و ملت ایران مثل سال های قبل در راهپیمایی فردا حضور پرشور خواهند داشت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ماموستا محمودی، امام جمعه پیرانشهر در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی  اظهار داشت: روز 22 بهمن روز شادی مسلمانان و روز عزای استعمارگران و مستکبران است.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با دعوت مردم به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن افزود: ملت ایران و مردم دوستدار انقلاب و همه اقوام و مذاهب در راهپیمایی فردا شرکت خواهند کرد و وحدت و همدلی خود را به جهانیان نشان خواهند داد.

ماموستا محمودی خاطرنشان کرد: مردم انقلابی ایران با شرکت گسترده در راهپیمایی ،پاسخ کوبنده به یاوه گویی های دشمنان خواهند داد و اجازه نخواهند داد دشمنان و استکبار جهانی در کشور نفوذ کرده و امنیت و آرامش مردم را خدشه دار کنند.

وی گفت: ملت ولایتمدار و پیرو خط رهبری با حضور گسترده و حماسی قدردان حاکمیت دینی و استقلال و آزادی انقلاب اسلامی خواهند بود.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.