اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 3 فروردين 1398| 17 رجب 1440

خبر ويژه

 


دعوت علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان مبني بر حضور گسترده و حماسي در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن

تاریخ انتشار: 1396/11/21-16:50
کد خبر: 51193
Print
Rss Services


دعوت علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان مبني بر حضور گسترده و حماسي در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن
علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان از اقشار عموم مردم برای راهپمایی عظیم 22 بهمن دعوت کردند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان، علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان از اقشار عموم مردم برای راهپمایی عظیم 22 بهمن دعوت کردند.

 

امام جمعه گنبد کاووس:

در یوم الله 22 بهمن وظیفه داریم برای مقابله با دشمنان ایران اسلامی بپاخیزیم

 

امام جمعه اهل سنت گنبد کاووسضمن دعوت از مردم به راهپمایی یوم الله 22 بهمن، افزود: شهرستان گنبدکاووس الگوی وحدت برای کشور است و باید این وحدت و صمیمیت تقویت شود.

آخوند عبدالباسط نوریزاد گفت: در 40 سال گذشته دشمنان اسلام تلاش های زیادی برای ضربه زدن به انقلاب انجام داده اند اما چون انقلاب ما از موازین الهی و قرآن نشات گرفته است و اراده خدا نیز بر حفظ این نور (انقلاب) است، دشمنان شکست می خورند.

وی دستاورد مهم انقلاب را آرامش و امنیت کشورمان عنوان نمود و گفت: انقلاب اسلامی یک نعمت بزرگ الهی به ملت ایران است که در سایه رهبری امام راحل و مشارکت همه اقشار مردم به ثمر رسید.

 

امام جمعه شهر مرزی اینچه برون:

یوم الله 22 بهمن روز همبستگی و اقتدار انقلاب اسلامی خواهد بود

 

امام جمعه شهر مرزی اینچه برون گفت: حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن روز اقتدار انقلاب اسلامی و همبستگی ملی خواهد بود.

آخوند مدد آقا هوشمند با تاکید براینکه، وحدت و همیاری بین تمامی مسلمانان از آرزوهای بزرگ امام راحل بود افزود: مردم متدین و انقلابی ایران اسلامی علی الخصوص منطقه مرزی اینچه برون با شرکت پرشور و انقلابی خود بار دیگر لرزه بر اندام دشمنان اسلام و مسلمین خواهند انداخت.

 

امام جمعه آق قلا:

با حضور در راهپیمایی عظیم 22 بهمن وحدت خود را به جهانیان نشان خواهیم داد

 

امام جمعه شهر آق قلا گفت: همه ما با هم با همدلی و انسجام در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهیم کرد و وحدت و عظمت خود را به جهانیان نشان خواهیم داد.

آخوند عبدالحی میرزاعلی مهم ترین دستاورد انقلاب را امنیت مثال زدنیایران اسلامی در جهان عنوان نمود و گفت: اهل سنت درطول تاریخ همیشه معتقد به ارزش های اسلامی بودند و از بدو انقلاب اسلامی ایران، در شکل گیری این حرکت عظیم سهیم بودهاند.

 

 

امام جمعه پیرواش:

با حضور در راهپیمایی 22 بهمن با آرمان های انقلاب تجدید بیعت می کنیم

 

امام جمعه پیرواش گفت: با حضور در راهپیمایی عظیم 22 بهمن با آرمان های مقدس انقلاب تجدید بیعت نموده و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهیم زد.

آخوند عبداله سن سبلیبا تاکید براینکه، از ثمرات انقلاب این است که امروز من و شما در امنیت و آرامش زندگی می کنیم افزود: همه ما باید قدر این نظام و امنیت را بدانیم و حافظ خون پاک شهیدان باشیم.

وی اظهار کرد: با حضور در راهپیمایی یوم اله 22 بهمن بار دیگر با آرمانهای امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید بیعت نموده و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهیم زد.

 

امام جمعه انبارالوم آق قلا:

همبستگی و اتحاد ملی ایران اسلامی در یوم الله 22 بهمن خاری بر چشم دشمنان خواهد بود

 

امام جمعه اهل سنت شهر انبارالوم شهرستان آق قلا گفت: اتحاد و همبستگی عموم مردم و مسئولین در 22 بهمن خاری در چشم دشمنان خواهد بود تا چشم طمع به این کشور و انقلاب اسلامی مان  نداشته باشند.

آخوند بای مراد امدادی افزود: من از تمامی مردم شریف و شهید پرور شهرستان آق قلا برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت میکنم زیرا که حضور ما در این راهپیمایی نشانگر اتحاد، یکپارچگی و همبستگی مردم عزیزمان است.

 

 

امام جمعه اهل سنت رضا آباد رامیان:

حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مظهر وحدت و اقتدار انقلاب و رسوایی دشمنان خواهد بود

 

امام جمعه اهل سنت رضا آباد شهرستان رامیان گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مظهر وحدت و اقتدار انقلاب اسلامی و رسوایی دشمنان این مرز و بوم خواهد بود.

مولوی عبدالغفور جمالزایی ضمن دعوت عموم مردم به راهپیمایی روز 22 بهمن افزود: امرزو عزت و اقتدار انقلاب اسلامی به برکت وحدت و همبستگی اقوام و مذاهب اسلامی شکل گرفته است.

وی اظهار کرد: باید قدردان و شکرگذار این نعمت الهی باشیم چون به برکت انقلاب است که امروز در امنیت و آرامش بسر می بریم.

 

امام جمعه قازانقایه:

شرکت در راهپمایی 22 بهمن خاری در چشم دشمنان است

 

امام جمعه اهل سنت قازان قایه شهرستان مراوه تپه، گفت: حضور باشکوه عموم مردم در راهپمایی 22 بهمن خاری در چشم دشمنان انقلاب و نظام اسلامی است.

آخوند ناصر قزل با بیان اینکه، شرکت گسترده و پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باعث نگرانی استکبار جهانی می شود، گفت:حضور پرشور و انقلابی مردم متدین ایران اسلامی در راهپیمایی عظیم 22 بهمن لرزه براندام دشمنان می اندازد.

 

 

امام جمعه نگین شهر:

مشارکت گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن اقتدار انقلاب و نظام را به جهانیان نشان می دهد

 

امام جمعه نگین شهر گفت: مشارکت گسترده مردم متدین و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن اقتدار انقلاب و نظام را به جهانیان نشان می دهد.

آخوند ابوبکر خوجملی اظهار کرد: انقلاب اسلامی برکات بسیاری برای مردم به ارمغان آورد که امنیت و آسایش، همدلی و اتحاد میان اقوام و فرق اسلامی از نمونه های بارز آن است.

 

امام جمعه روستای چن سبلی شهرستان آق قلا:

وعده دیدار ما در یوم الله 22 بهمن است

 

امام جمعه روستای چن سبلی شهرستان آق قلا گفت: وعده دیدار ما در یوم الله 22 بهمن است تا با یکدلی و اتحاد خود حضور باشکوهی را در تاریخ ایران و جهان رقم بزنیم.

آخوند احمد سن سبلی افزود: امام راحل با تفکر عالمانه خود جلوی توطئه های دشمنان ایستادگی کرد و به پیروزی دست یافت.

وی ضمن دعوت مردم و مسئولین به راهپیمایی یوم الله 22 بهمن افزود: وظیفه همه آحاد مردم جامعه اسلامی است که با حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن نباید بگذاریم تا دشمنان و استکبارگران گوشه چشمی به انقلاب و نظام مقدس ما داشته باشند.

 

دعوت اساتید و طلاب مدرسه علوم دینی ربانیه چنارلی از اقشار مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

 

حضور در راهپیمایی 22 بهمن بهترین پاسخ به یاوه گویی های آمریکاست

اساتید و طلاب مدرسه علوم دینی ربانیه چنارلی 22 بهمن را روز تاریخی، نماد ایستادگی و وحدت و اتحاد ملت در مقابل طاغوت دانستند و از عموم مردم خواستند با حضور پرشور خود در این روز برگ زرین دیگری بر افتخاراتشان بیافزایند.

ملت ایران سی وهشت  سال قبل با بیعت کردن با امام راحل این انقلاب را به وجود آوردند و چون این نظام و انقلاب به اراده و محبت و ایمان مردم متکی است خود مردم این گونه سالگرد ها را رونق می بخشند.

آحاد مردم اعم از شیعه و سنی باید به وظیفه خود که حضور پرشور در راهپیمایی است، عمل کنند که رمز ماندگاری انقلاب بیداری، وحدت و رهبری واحد است و حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر سلاح کوبنده ای در به زانو در آوردن بدخواهان نظام و پاسخ به یاوه گویی های سران آمریکایی است.

 

امام جمعه خواجه نفس گمیشان:

شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن به دنیای کفر نشان خواهد داد که ایران هیچ وقت شکست خوردنی نیست

 

امام جمعه خواجه نفس گمیشان گفت: شرکت گسترده تر و انقلابی عموم مردم در راهپیمایی 22 بهمن به دنیای کفر نشان خواهد داد که ایران هیچ وقت شکست خوردنی نیست.

آخوند امانگلدی حنفی با بیان اینکه، همه با هم شیعه و سنی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهیم کرد، افزود: همچون همیشه وطن خود را با جان و دل صیانت و حفاظت کرده و در حمایت و پشتیبانی از رهبر معظم انقلاب لحظه ای غفلت نخواهیم کرد.

 

 

امام جمعه شهر فراغی:

وظیفه داریم تا با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دین خود را به انقلاب و نظام ادا نمائیم

 

امام جمعه اهل سنت شهر فراغی گفت: امروز همه وظیفه داریم تا با شرکت در روز بزرگ 22 بهمن، دین خودمان را به انقلاب و نظام ادا نمائیم.

آخوند محمد امین صفریضمن دعوت عموم مردم به راهپیمایی روز 22 بهمن گفت: با حضور در یوم الله 22 بهمن بار دیگر عظمت و عزت انقلاب را به عموم جهانیان اعلام می داریم.

 

امام جمعه قره تپه بندر ترکمن:

با حضور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر شوکت، استقلال طلبی و آزادگی کشور خود را در دنیا ثابت می کنیم

 

امام جمعه اهل سنت قره تپه بندر ترکمن گفت: با حضور آحاد مردم در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر شوکت، استقلال طلبی و آزادگی کشور خود را در دنیا ثابت می کنیم.

آخوند عبدالجبار میرابی با بیان اینکه، حضور در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه دینی همه مسلمانان است، افزود: عملی ترین شکل حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی حضور همواره در صحنه است که با شرکت در انتخابات و راهپیمایی جلوه گر می شود.

وی اظهار کرد: شکر نعمت ارزشمند پیروزی انقلاب اسلامی، حمایت از آرمان های امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری است.

 

 

روحانی شاخص ترکمن:

حضور باشکوه در یوم الله 22 بهمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل (ره) و ارزش های انقلاب اسلامی است

 

آخوند عبدالجلیل فرهمند گفت: حضور باشکوه مردم متدین ایران اسلامی و علی الخصوص اهل سنت شرق گلستان، در یوم الله 22 بهمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل (ره) و ارزش های انقلاب اسلامی است.

وی مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی را برقراری عدالت و امنیت در کشور عنوان نمود و افزود: یوم الله 22 بهمن در هدایت سرنوشت ملت ایران به سوی حق علیه باطل نقش بزرگی داشته است.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.