اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 3 فروردين 1398| 17 رجب 1440

خبر ويژه

 


تجدید میثاق اهل سنت ایران با آرمان های انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن/ به روایت تصویر

تاریخ انتشار: 1396/11/22-15:39
کد خبر: 51220
Print
Rss Services


روز تماشایی ایران ؛
تجدید میثاق اهل سنت ایران با آرمان های انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن/ به روایت تصویر
جامعه ی اهل سنت ایران روز یکشنبه با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن 96 همگام و همزمان با سراسر کشور بار دیگر همراهی و همدلی خود را با آرمان های امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری، شهدای انقلاب و دفاع مقدس به رخ جهانیان کشیدند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، جامعه ی اهل سنت ایران با همراهی علما، روحانیون و طلاب اهل سنت، در کنار تمام اقشار مردم، روز یکشنبه با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی 22 بهمن، وحدت و انسجام خود و نیز همراهی شان با آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب و دفاع مقدس را به نمایش گذاشتند

ملت سربلند ایران اسلامی و جامعه اهل سنت ایران در یوم الله 22 بهمن سالجاری ، با حضور حماسی و مشارکت حداکثری در خلق این مانور بزرگ ملی ، فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در روزهای اخیر را که ایام الله و مناسبت‌های مهم انقلاب اسلامی را مایه قوام و استحکام نظام دانسته و پیش بینی فرموده بودند امسال به لطف الهی، 22 بهمن از آن 22 بهمن‌های تماشایی خواهد بود به روزی تماشایی برای عبرت دشمنان و دلگرمی دوستان انقلاب اسلامی تبدیل کردند.

در ادامه متن این خبر، گزارشی تصویری از جلوه های تماشایی وحدت ملی و انسجام اسلامی در روز حماسی در مناطق مختلف کشور از جمله سنندج، عسلویه، بندرترکمن، مشهدریزه، رازوجرگلان، بیرجند، تایباد، تربت جام، اسدیه، خواف، درمیان، سیراف، زرآباد، شهر مرزدار نودشه، زابل، سرباز، منطقه مرزی ازگله، ثلاث باباجانی، طبس مسیناء، جزیره قشم، تالش، روانسر، اسالم و ... تقدیم مخاطبان پایگاه اطلاع رسانی شورا یبرنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت می گردد.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.