اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


مردم ایران برای رهایی از ظلم و استبداد، انقلاب کردند

تاریخ انتشار: 1396/11/23
کد خبر: 51260
Print
Rss Services


شیخ اسماعیل کاردوست :
مردم ایران برای رهایی از ظلم و استبداد، انقلاب کردند
شیخ اسماعیل کاردوست گفت: مردم با جانفشانی انقلاب کردند تا زیر بار ظلم و استبداد بیرون آیند و در سایه عدل و داد زندگی کنند و بحمدالله به نتیجه رسیدند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس، نماز وحدت آفرین و دشمن شکن جمعه، بیستم بهمن ماه، در روستای ده بالای گله دار به امامت شیخ اسماعیل کاردوست اقامه گردید.

وی با تبریک ایام الله دهه فجر از روزهای نخستین انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: مردم با جانفشانی انقلاب کردند تا زیر بار ظلم و استبداد بیرون آیند و در سایه عدل و داد زندگی کنند و بحمدالله به نتیجه رسیدند.

وی در بخش دیگر سخنان خود به شعارهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز ما مشاهده می کنیم تنها کشوری که مستقل و بدون دخالت هیچ ظالم و مستبدی، در حال پیشرفت است کشور ایران است آن هم با رهبری و هدایت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی؛ پس باید قدر این نعمت را دانست و در حفظ آن تلاش کرد. امام جمعه ده بالا در بخش پایانی خطبه های نماز جمعه، به تفسیر آیاتی از سور قرآنی با موضوع مغفرت و بهشت نیز اشاره کرد.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.