اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


این انقلاب با رهبری امام خمینی(ره) به وقوع پیوست و امسال چهلمین بهار این انقلاب است

تاریخ انتشار: 1396/11/23
کد خبر: 51272
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت شهرستان تایباد :
این انقلاب با رهبری امام خمینی(ره) به وقوع پیوست و امسال چهلمین بهار این انقلاب است
مولوي غلام نبي توکلی گفت: این انقلاب برکتی برای شیعه و سنی ایران بود. وظيفه هر ايراني است كه براي حفظ اين انقلاب از هيچ كوششي فروگذار نكند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي غلام نبي توكلي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته تايباد با اشاره به اينكه مشکلات و خونریزی های امروز جهان اسلام به دلیل دوری و فراموشی خداوند است، اظهار داشت: خشکسالی های ما به دلیل این است که توبه نکردیم، به خدا رجوع نکردیم، اگر برگردیم و توبه کنیم خداوند ذاتی نیست که نعمتش را از بندگانش دریغ کند.

وي افزود: این کشتار ها و خشکسالی ها و هزاران مشکل دیگر، ثمره گناهان ماست. اگر این گناهان ادامه یابد، منجر به خرابی بلاد و جهان خواهد گردید و آن زمان حسرت و پشیمانی سودی ندارد. خداوند با صراحت می فرماید که قادر است گروهی دیگر بیافریند که او را بخوانند و بنده صالح او باشند.

مولوي توکلی در ادامه با تبريك فرارسيدن سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي اظهار داشت: این انقلاب با رهبری امام خمینی(ره) به وقوع پیوست و امسال چهلمین بهار این انقلاب است.

وي افزود: این انقلاب برکتی برای شیعه و سنی ایران بود و از وقتی که این نظام آمد دین در کشور گسترش یافت، و شعائر اسلامی در جای جای این کشور جاری شد. حالا وظیفه ماست همانگونه که از روز اول این انقلاب پشتیبان انقلاب بودیم، بعد از چهل سال نيز از آن پشتيباني نماييم.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.