اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 21 آذر 1397| 4 ربيع الثاني 1440

 


مسئولان باید در تمامی امورات جامعه عدالت را رعایت کنند

تاریخ انتشار: 1396/11/24
کد خبر: 51295
Print
Rss Services


امام جمعه مریوان در حماسه پرشور راهپیمایی ۲۲ بهمن عنوان کرد ؛
مسئولان باید در تمامی امورات جامعه عدالت را رعایت کنند
مردم مریوان یک بار دیگر با حضور پررنگ و پرشور خود در یوم الله ۲۲ بهمن ماه اقتدار ملی را به رخ دشمنان کشانده و نفرت و انزجار خود را از آنها ابراز داشتند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از آواي امين، همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور گسترده مردم غیور مریوان و با شکوه هرچه بیشتر از سال های گذشته برگزار شد.

مردم انقلابی مریوان یک بار دیگر با حضور پررنگ و پرشور خود در یوم الله 22 بهمن ماه اقتدار ملی را به رخ دشمنان کشانده و نفرت و انزجار خود را از آنها ابراز داشتند.

در این راهپیمایی مردم ابتدا در چهار راه بیمارستان مریوان تجمع کرده و سپس با پیمودن مسیرهای میدان شهید فهمیده و خیابان جمهوری به طرف میدان اصلی این شهر شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را سردادند و تنفر و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام داشتند.

امام جمعه مریوان در جمع راهپیمایان اظهار داشت: همه آحاد جامعه به ویژه مسئولان باید در رفتارهای روزمره خود عدالت را رعایت کنند تا از بروز ناهنجاری در جامعه پیشگیری به عمل آید.

حاج ماموستا مصطفی شیرزادی افزود: مسئولان باید در تمامی امورات مربوط به جامعه عدالت را رعایت نمایند و زمینه را برای ایجاد یک جامعه به دور از هر گونه ناهنجاری فراهم نمایند.

شیرزادی بیان کرد: فراهم نمودن امکانات برای رفاه حال بیشتر مردم و همچنین فراهم نمودن تمامی امکانات لازم برای ارتقاء دانش، علم و آگاهی و دانش سیاسی و اجتماعی مردم از سوی مسئولان یکی از توصیه های امام راحل (ره) است که امید است مسئولان به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

وی تصریح کرد: بر طبق فرمایشات امام راحل (ره) مسئولان موظف هستند برای رسیدن جوانان به بهترین ارزش های دینی و همچنین نوآوری های علمی فعالیت نموده و زمینه آنها را فراهم نمایند.

امام جمعه مریوان من درخواست از مسئولان برای رسیدگی به امورات مربوط به جوانان اظهار داشت: مسئولان باید زیرساخت های توسعه همه جانبه استان به ویژه شهرستان مریوان را فراهم نموده و زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان را فراهم نمایند.لازم به ذکر است که راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور گسترده اقشار مختلف مردم آگاه و انقلابی مریوان، تشکل و احزاب و گروه های جریان سیاسی نمایندگان فعلی و پیشین مجلس شورای اسلامی، دانش اموزان و فرهنگیان، دانشجویان، طلاب و روحانیون، بسیجیان و رزمندگان، کارمندان و کارگران و همچنین بازاریان و کسبه و اصناف در مریوان برگزار شد که پس از قرائت بیانیه این روز و آتش زدن پرچم آمریکان و اسرائیل به پایان رسید.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.