اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


پیام تشکر امام جمعه اهل سنت تالش از ملت ایران اسلامی برای حماسه آفرینی در راهپیمایی 22 بهمن

تاریخ انتشار: 1396/11/24
کد خبر: 51300
Print
Rss Services


پیام تشکر امام جمعه اهل سنت تالش از ملت ایران اسلامی برای حماسه آفرینی در راهپیمایی 22 بهمن
در پی حماسه آفرینی ملت ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن سال جاری حجت الاسلام حسین خانی‌ پور ، امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش پیام تشکر صادر کرد و از ملت سرافراز ایران اسلامی به خصوص مردم همیشه در صحنه شهرستان تالش تقدیر و قدردانی نمود .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان، در پی حماسه آفرینی ملت ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن سال جاری حجت الاسلام حسین خانی‌ پور، امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش پیام تشکر صادر کرد و از ملت سرافراز ایران اسلامی به خصوص مردم همیشه در صحنه شهرستان تالش تقدیر و قدردانی نمود که متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور حماسه آفرین ملت سرافراز ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن نشان داد که مردم ایران به راه و مسیر انقلاب مصمم هستند و آن را ادامه می دهند.

اینجانب این حضور پرشور ملت ایران از اقشار مختلف و به خصوص مردم همیشه در صحنه شهرستان تالش را در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تبریک عرض می نمایم و وظیفه خود می دانم برای حماسه آفرینی در راهپیمایی 22 بهمن از آنان تقدیر و تشکر کنم.

به امید استمرار توفیقات برای ایران اسلامی در همه عرصه های بین المللی

 حسین خانی‌ پور

 امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.