اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 اسفند 1397| 16 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


اتحاد و انسجام ملی دشمنان را نا امید می کند

تاریخ انتشار: 1396/11/24
کد خبر: 51304
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت تالش در راهپیمایی 22 بهمن در شهر اسالم :
اتحاد و انسجام ملی دشمنان را نا امید می کند
حجت الاسلام حسین خانی‌ پور ، امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در در راهپیمایی 22 بهمن شهر اسالم ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تقدیر و تشکر از مردم و مسئولان برای برگزاری یک راهپیمایی با شکوه گفت : در اواخر قرن بیستم استکبار جهانی انگلستان ، پیر استعمار را مامور کنترل ندای اسلام در منطقه کرد و با ایجاد پایگاه ها در منطقه و جهان اسلام سعی داشت نهضت ها و جنبش های اسلامی را یا از کار بیاندازد و یا منحرف کند که تا حد زیادی به این اهدافش رسید .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان، حجت الاسلام حسین خانی‌ پور، امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در در راهپیمایی 22 بهمن شهر اسالم ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تقدیر و تشکر از مردم و مسئولان برای برگزاری یک راهپیمایی با شکوه گفت : در اواخر قرن بیستم استکبار جهانی انگلستان ، پیر استعمار را مامور کنترل ندای اسلام در منطقه کرد و با ایجاد پایگاه ها در منطقه و جهان اسلام سعی داشت نهضت ها و جنبش های اسلامی را یا از کار بیاندازد و یا منحرف کند که تا حد زیادی به این اهدافش رسید .

وی افزود : نهضت اسلامی ایران از سال 42 آغاز شد و در سال 57 به ثمر رسید و این برای استکبار جهانی قابل باور نبود که ملت ایران با دست خالی در مقابل آن امکانات نظامی که در اختیار حکومت ظالم طاغوت قرار داشت ، پیروز شود و در محاسبات سیاسی جهان چنین انقلابی قابل پیش بینی نبود .

 امام جمعه اهل سنت تالش با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران موجب بیداری جهان اسلام و ایجاد امید در دل مستضعفان جهان شد ، ادامه داد : انقلاب ما به رهبری روحانی توانمندی همچون حضرت امام خمینی (ره) انفجار نور بود که انعکاس آن موجب ایجاد برخی تحولات سیاسی در جهان اسلام شد و تاثیرات آن دشمنان را برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران دست به کار کرد .

وی گفت : اولین دشمنی استکبار نظامی بود که 8 سال  جنگ را بر ملت ایران تحمیل کرد و با اجرای تحریم های ناجوانمردانه و سنگین در دوران دفاع مقدس ، انقلاب نوپا و جوان ایران را تحت فشار قرار داد ، اما به نتیجه نرسید و شکست خورد و پس از آن به جنگ نرم روی آورده اند که ملت ایران همچنان دشمن خود را می شناسد و پای آرمان ها و ارزش ها خواهد ماند .  

حجت الاسلام حسین خانی‌ پور حفظ عزت و شرف ملت ایران را از مهم ترین دستاورد های انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و افزود : اتحاد و انسجام ملی دشمنان را نا امید می کند و ما باید قدر این آرامش و امنیت را بدانیم .

وی با بیان اینکه به قول امام خمینی (ره) آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند ، تصریح کرد : تا روزی که این جوانان ما در میدان حاضر هستند تحریم ها و مشکلات اقتصادی هیچ تاثیری در عزم و اراده مردم نخواهد داشت و از آرمان های خود دفاع خواهیم کرد .

امام جمعه اهل سنت تالش با بیان اینکه مردم ایران از هیچ قدرتی در جهان نمی  ترسند ، افزود : دشمنان از ما هراس دارند زیرا با ایجاد دسیسه و توطئه دشمنی خود را نشان می دهند و ملت سرافراز ایران همواره پشتیبان نظام و رهبر مدبر و آگاه خود هستند و خواهند بود .

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.