اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 2 فروردين 1398| 16 رجب 1440

خبر ويژه

 


نگاهي گذرا به مهم ترین اخبار اهل سنت کشور در هفته اي که گذشت

تاریخ انتشار: 1396/12/19-9:48
کد خبر: 51865
Print
Rss Services


بسته ویژه خبری ؛
نگاهي گذرا به مهم ترین اخبار اهل سنت کشور در هفته اي که گذشت
بسته ویژه خبری و گزيده اي مهم از اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شواري برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت، گزيده اي مهم از اخبار اهل سنت کشور تهيه و در قالب يک بسته ویژه خبري تنظيم گرديده است؛ در اين بسته شاهد بخش هایی مهم از این اخبار هستیم.

در طول هفته ممکن است به علت مشغله های کاری و غیر کاری از اخبار مهم پیرامون خود و جامعه مخاطبمان بی خبر باشیم، تیم خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور در راستای احترام به مخاطبین خود و همچنین تولید محصولات مختلف و ویژه ی خبری جهت دسترسی آسان و سریع مخاطبین به مهم ترین عناوین خبری هفته تصمیم به تهیه ی بسته ی ویژه خبری و گزیده ای مه از اخبار اهل سنت کشور در انتهای هر هفته، گرفته است که به نظر می رسد مخاطبین محترمی که در طول هفته نتوانسته اند اخبار را دنبال کنند، می توانند با مطالعه این بسته مختصر و مفید از اخبار اهل سنت کشور با خبر شوند.

 

ـ برگزاری نشست مشترک علما و روحانیون شیعه و اهل سنت استان کردستان صبح روز چهارشنبه در سنندج اولین خبر مهم هفته گذشته بود که سخنرانان مهمی در این نشست به بیان دیدگاه هایشان پرداختند.

مشاهده متن کامل خبر

 

ـ دومین خبر مهم هفته ی گذشته هشتمین نشست شورای معاونین دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی بود که با حضور دبیر و معاونین این شورا در تهران برگزار شد.

مشاهده متن کامل خبر

 

ـ سومین خبر مهم هفته گذشته به برگزاری همایش پیش نشست نقش زنان و خانواده در فقه اجتماعی با حضور یکصد نفر از علمای شیعه و سنی و استادان حوزه و دانشگاه در ارومیه اختصاص داشت.

مشاهده متن کامل خبر

 

ـ هفته ی گذشته هفته ی برگزاری آزمون های تعیین سطح و مدرسین سال 96 نیز بود بطوریکه در اکثر شهرستان ها شاهد برگزاری این آزمون مهم بودیم.

برای مشاهده خبر آزمون تعیین سطح و مدرسین 96 که طی دو روز در شعبه مهاباد دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان برگزار شد به اینجا مراجعه نمایید.

برای مشاهده خبر برگزاری این آزمون در سنندج به اینجا و نیز خبر برگزاری آزمون مذکور در گرگان به اینجا مراجعه نمایید. 

 

ـ خبر مهم بعدی نیز مربوط به بانوان بوده که به کارگاه مشاوره تحصیلی ویژه مدارس علمیه خواهران خراسان رضوی پرداخته است که به همت اداره آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان در تربت جام برگزار گردید.

مشاهده متن کامل خبر

 

ـ همایش تجلیل از روحانیون پیشکسوت دهگلان با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان برگزار گردید که یکی از اخبار مهم هفته گذشته به شمار می رود.

مشاهده متن کامل خبر

 

ـ آخرین خبر بسته ویژه خبری این هفته به خبر پنجمین همایش علماء و روحانیون اهل سنت استان فارس که سه شنبه پانزدهم اسفند ماه 96 در سالن همایش های بین المللی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری شیراز برگزار گردیده بصورت اجمالی پرداخته است.

مشاهده متن کامل خبر

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.