اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 3 فروردين 1398| 17 رجب 1440

خبر ويژه

 


ثبت نام آزمون دوره های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه ادیان و مذاهب

تاریخ انتشار: 1397/1/19-16:32
کد خبر: 52384
Print
Rss Services


قابل توجه طلاب و روحانیون اهل سنت؛
ثبت نام آزمون دوره های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه ادیان و مذاهب
ثبت نام آزمون دوره های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه ادیان و مذاهب ویژه طلاب و فارغ‌التحصیلان دانشگاه های حوزوی برای سال تحصیلی 98-97 تا آخر فروردین 97.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شواری برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، دانشگاه ادیان و مذاهب در نظر داد از میان طلاب حائز شرایط سراسر کشور(خواهران و برادران) در مقطع کارشناسی ارشد به صورت حضوری و غیر حضوری و در مقطع دکتری به صورت حضوری برای سال تحصیلی 98-97 در10 رشته از طریق آزمون اختصاصی ادقام به جذب دانشجو نماید.

بر اساس این گزارش کلیه طلاب حائز شرایط می‌توانند با شرکت در آزمون اختصاصی سال تحصیلی 98-97 به ادامه تحصیل بپردازند.

دانشگاه غیردولتی ـ غیرانتفاعی ادیان و مذاهب بر اساس مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور از طریق آزمون اختصاصی برای سال تحصیلی 98-97 دانشجو می‌پذیرد.

گفتنی است این دانشگاه آزمون مذکور را در رشته های کلام شیعه، فرق تشیع، تصوف و عرفان اسلامی، فلسفه و کلام اسلامی، مطالعات زنان گرایش حقوق زن در اسلام، مطالعات زنان گرایش زن و خانواده، تاریخ تشیع، مذاهب اسلامی، مذاهب فقهی و حکمت هنر اسلامی جمعه 21 اردیبهشت سال جاری، برگزار خواهد کرد.

متقاضیان می توانند برای ثبت نام در این آزمون که از 15 بهمن سال 96 آغاز شده و تا 30 فروردین امسال ادامه دارد، به آدرس اینترنتی دانشگاه ادیان و مذاهب به نشانی Azmoon.urd.ac.ir مراجعه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید به آدرس اینترنتی urd.ac.ir  مراجعه نمایید.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.