اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 3 فروردين 1398| 17 رجب 1440

خبر ويژه

 


مسلمانان با اتحاد و آینده نگری در برابر تجاوز خارج از قوانین بین المللی به سوریه مقاومت و ایستادگی کنند

تاریخ انتشار: 1397/1/26-9:29
کد خبر: 52528
Print
Rss Services


عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر :
مسلمانان با اتحاد و آینده نگری در برابر تجاوز خارج از قوانین بین المللی به سوریه مقاومت و ایستادگی کنند
ماموستا محمودی، امام جمعه پیرانشهر در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: هر تجاوزی که خارج از چارچوب قوانین بین المللی باشد محکوم است و این اقدام متجاوزانه ۳ کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به کشور سوریه نقض آشکار قوانین و حق حاکمیت ملی است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ماموستا محمودی، امام جمعه پیرانشهر در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: هر تجاوزی که خارج از چارچوب قوانین بین المللی باشد محکوم است و این اقدام متجاوزانه 3 کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به کشور سوریه نقض آشکار قوانین و حق حاکمیت ملی است.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت افزود: مسلمانان باید با آینده نگری در برابر جنایت کشورهای مستکبر ایستادگی کنند و برادرانه با حفظ اتحاد در برابر قدرت های متجاوز مقابله کنند.

ماموستا محمودی خاطرنشان کرد: کشورهای اسلامی نیز وظیفه دارند به صورت متحد جلوی اغتشاشات در منطقه را بگیرند و به صورت مستحکم در برابر قدرت های متجاوز و استکبار جهانی ایستادگی کنند تا میتکبرین جرات تجاوز به مسلمانان را نداشته باشند.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.