اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 3 فروردين 1398| 17 رجب 1440

خبر ويژه

 


حمله موشکی به سوریه یک عمل جنایتکارانه است

تاریخ انتشار: 1397/1/26-16:20
کد خبر: 52557
Print
Rss Services


مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش :
حمله موشکی به سوریه یک عمل جنایتکارانه است
حجت الاسلام عزت شیخ ، مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش در گفت ‌وگو با رابط خبری گیلان حمله موشکی آمریکا ، انگلیس و فرانسه را به کشور سوریه به شدت محکوم کرد و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که عاملان این حمله موشکی را جنایتکار خواندند ، این اقدام آمریکا و هم پیمانانش را یک عمل جنایتکارانه دانست .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان، حجت الاسلام عزت شیخ ، مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش در گفت ‌وگو با رابط خبری گیلان حمله موشکی آمریکا ، انگلیس و فرانسه را به کشور سوریه به شدت محکوم کرد و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که عاملان این حمله موشکی را جنایتکار خواندند ، این اقدام آمریکا و هم پیمانانش را یک عمل جنایتکارانه دانست .

وی با بیان اینکه حمله موشکی به کشوری مستقل که به تازگی از چنگال تروریسم رهایی یافته ، خلاف انسانیت و حقوق بشر است ، افزود : ارزش های انسانی و عقلانی در جهان با  اقدامات جنگ طلبانه مغایرت دارد و هیچ عقل سالمی نمی تواند جنایت بر علیه یک ملت بی گناه را بپذیرد ، اما با تبلیغات منفی در جهان جایگاه حق از باطل جدا شده است و آمریکا و غرب همیشه با به جریان انداختن موج استکبار دست به فریب اذعان عمومی زده است .

مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش افزود : عدم یکپارچگی کشورهای اسلامی موجب خشنودی دشمنان اسلام خواهد شد و استکبار جهانی و کشور های غربی تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به اسلام و نیروهای مقاومت در منطقه می کنند و با دامن زدن به اختلافات و ایجاد تفرقه و نفاق بین  مسلمین جهان در پی اهداف شوم خود هستند .

حجت الاسلام عزت شیخ در ادامه این گفت و گوی تلفنی با تاکید بر اینکه آمریکا و غرب به اهداف شوم خود در منطقه  نخواهند رسید ، تصریح کرد : تنها راه مقابله با دشمنان وحدت امت اسلام است و اگه مسلمانان بیدار باشند و وحدت کلمه داشته باشند و در مقابل دشمنان ، مقاومت و ایستادگی نمایند هیچ گزندی به ما نخواهد رسید .

وی در پایان با اشاره به نقش مقام معظم رهبری در هدایت و رهبری و دعوت همه مسلمانان به وحدت و یکپارچگی و مسیر حقیقی دین مبین اسلام ، افزود : حکام کشورهای اسلامی باید از خواب غفلت بیدار شوند و در مقابل استکبار ایستادگی نمایند .

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.