اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 3 فروردين 1398| 17 رجب 1440

خبر ويژه

 


هدف اصلی دشمنان تضعیف کشورهای اسلامی مستقل می باشد

تاریخ انتشار: 1397/1/26-16:23
کد خبر: 52558
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت بخش اسالم :
هدف اصلی دشمنان تضعیف کشورهای اسلامی مستقل می باشد
حجت الاسلام تاج‌الدین برزکوهی ، امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم در گفت‌ و گو با رابط خبری گیلان در خصوص حمله موشکی اخیر آمریکا ، انگلیس و فرانسه به کشور سوریه گفت : این حمله موشکی نشان دهنده گوشه ای از دسیسه ها ، توطئه ها و جنایات بی رحمانه استکبار جهانی و غرب بر علیه امت اسلامی و همه مسلمانان جهان است و هدف اصلی آن منحرف کردن اسلام از مسیر واقعی خود که همان هدایت بشریت است ، می باشد .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان، حجت الاسلام تاج‌الدین برزکوهی ، امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم در گفت‌ و گو با رابط خبری گیلان در خصوص حمله موشکی اخیر آمریکا ، انگلیس و فرانسه به کشور سوریه گفت : این حمله موشکی نشان دهنده گوشه ای از دسیسه ها ، توطئه ها و جنایات بی رحمانه استکبار جهانی و غرب بر علیه امت اسلامی و همه مسلمانان جهان است و هدف اصلی آن منحرف کردن اسلام از مسیر واقعی خود که همان هدایت بشریت است ، می باشد .  

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام به دنبال بر هم زدن آرامش در منطقه هستند ، افزود : آنان برای به چالش کشیدن دوباره اوضاع سیاسی در خاورمیانه و پیچیده کردن منطقه از هر دسیسه و توطئه ای دریغ نخواهند کرد و برای رسیدن به اهداف خود ابتدا از طریق جنگ نرم و تبلیغات منفی بر وضعیت فرهنگی و اجتماعی و پس از آن همان طور که امروز شاهد آن هستیم از طریق حمله موشکی به یک کشور اسلامی مستقل که به تازگی از جنگ با تروریسم رهایی یافته ، اقدام می نمایند .

امام جمعه اهل سنت بخش اسالم در ادامه این گفت و گو با تاکید بر اینکه هدف اصلی دشمنان تضعیف کشورهای اسلامی مستقل می باشد ، تصریح کرد : تنها راه مقابله با کفار و دشمنان اسلام انسجام امت اسلامی است و مسلمین جهان باید در مقابل حملات و دسیسه های استکبار جهانی مقاومت کنند و در مقابل آنان با پیروی از دستورات قرآن کریم یک امت واحده را تشکیل دهند .

وی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که عاملان حمله موشکی به کشور سوریه را جنایتکار خواندند ، این اقدام غرب را محکوم کرد و گفت : با پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب ، پیروزی ها و توفیقات در همه امور قابل دستیابی است ، زیرا ایشان یک رهبر مدبر و آگاه به همه مسائل روز جهان است .

حجت الاسلام تاج‌الدین برزکوهی با اشاره به بد عهدی آمریکایی ها و غرب در موضوع برجام ، گفت : رهبری از همان ابتدای مذاکرات نسبت فریبکاری آمریکایی ها هشدار داده بود و امروز همه ما وظیفه داریم که فرمایشات ایشان را سرلوحه کارها قرار دهیم تا به موفقیت و توسعه دست یابیم .

وی در پایان گفت : هدف اصلی دشمن در نا امن کردن و عدم ثبات در منطقه ضربه زدن به ملت بزرگ ایران اسلامی است و آنان نمی تواند قدرت جمهوری اسلامی ایران را در خاورمیانه تحمل کنند و از هر راهی  برای رسید به اهداف شوم خود استفاده می نمایند ، بنا براین ما باید هوشیار و گوش به فرمان رهبری باشیم .

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.