اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 3 فروردين 1398| 17 رجب 1440

خبر ويژه

 


حملات موشکی غرب به کشور سوریه به شدت محکوم است

تاریخ انتشار: 1397/1/26-16:25
کد خبر: 52559
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت تالش :
حملات موشکی غرب به کشور سوریه به شدت محکوم است
حجت الاسلام حسین خانی‌پور ، امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در گفت‌ و گو با رابط خبری گیلان ضمن محکوم کردن حملات موشکی آمریکا ، انگلیس و فرانسه بر علیه کشور سوریه گفت : غرب با این اقدام خود در پی نا امنی و پیچیده تر کردن اوضاع سیاسی در منطقه است که به فرموده مقام معظم رهبری به هدف خود نخواهد رسید .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان، حجت الاسلام حسین خانی‌پور ، امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در گفت‌ و گو با رابط خبری گیلان ضمن محکوم کردن حملات موشکی آمریکا ، انگلیس و فرانسه بر علیه کشور سوریه گفت : غرب با این اقدام خود در پی نا امنی و پیچیده تر کردن اوضاع سیاسی در منطقه است که به فرموده مقام معظم رهبری به هدف خود نخواهد رسید .

وی با اشاره به حمایت ترکیه از حملات موشکی بر علیه سوریه ، این حمایت را یک اشتباه بزرگ عنوان کرد و گفت : سوریه یک کشور مستقل و دارای دولتی قانونی است که مردمی مسلمان دارد و هدف از حملات موشکی به این کشور این است که نشان دهند ، سوریه هنوز نا امن است .

امام جمعه اهل سنت تالش تاکید کرد : کشورهای اسلامی باید ضمن محکوم کردن این اقدام جنایتکارانه آمریکا ، انگلیس و فرانسه ، با ملت مسلمان سوریه اعلام همبستگی کنند و با تشکیل یک امت واحد در مقابل زیاده خواهی های غرب مقاومت ایستادگی نمایند .

وی حمایت کورکورانه عربستان از غرب را به شدت محکوم کرد و عربستان را مزدور آمریکا و استکبار جهانی خواند و گفت : رژیم آل سعود دست نشانده تام الاختیار آمریکا است و برای تحقق اهداف دشمنان اسلام و تضعیف کشورهای اسلامی تلاش می کند .

حجت الاسلام حسین خانی‌پور در ادامه این گفت و گوی تلفنی کوتاه با بیان اینکه حمله موشکی با بهانه در اختیار داشتن سلاح شیمیایی همان چیزی است که غرب برای پیاده کردن اهداف پلید خود در منطقه به دنبال آن است ، افزود : پرتاب موشک به سمت کشوری مستقل و دارای دولتی قانونی ، بر خلاف همه قوانین بین المللی و حقوق بشر است و لازم است این جنایت بزرگ در شورای امنیت سازمان ملل مطرح شود .

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.