اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 28 دي 1397| 12 جمادي الاول 1440

 


پرچم سفید داعش بر فراز اردوگاه آوارگان یرموک

تاریخ انتشار: 1397/1/31
کد خبر: 52662
Print
Rss Services


پرچم سفید داعش بر فراز اردوگاه آوارگان یرموک
تروریست‌های داعشی به نشانه تسلیم در برابر نیروهای سوری، پرچم سفید بر روی ساختمان‌های اردوگاه «یرموک» و منطقه «حجرالاسود» در جنوب دمشق برافراشتند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، در پی حملات توپخانه‌ای و هوایی ارتش سوریه به مواضع تروریست‌های داعش در اردوگاه یرموک و منطقه حجرالاسود در جنوب دمشق، عناصر این گروه به نشانه تسلیم صبح امروز(31 فروردین‌ماه) بر فراز ساختمان‌های این اردوگاه پرچم سفید برافراشتند.

تروریست‌های داعش که بر اثر ضربات سهمگین ارتش سوریه،  مقر فرماندهی آن‌ها در این منطقه هدف قرار گرفته و اختلاف جدی میان عناصر این گروه ایجاد شده، از ارتش سوریه خواست که بمباران مواضع آن‌ها را متوقف کند.

بر همین اساس منابع سوری اعلام کردند که عملیات ارتش سوریه ضد داعش در جنوب دمشق از بعدازظهر دیروز آغاز شده و این عملیات با آتش سنگین علیه مواضع داعش در مناطق حجر الاسود، قدم، عسالی و اردوگاه یرموک شروع شده است.

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.