اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


خروج آمریکا از برجام، بد عهدی و قابل اعتماد نبودن این کشور را بار دیگر اثبات کرد

تاریخ انتشار: 1397/2/21
کد خبر: 53134
Print
Rss Services


عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر :
خروج آمریکا از برجام، بد عهدی و قابل اعتماد نبودن این کشور را بار دیگر اثبات کرد
ماموستا مصطفی محمودی، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: خروج آمریکا از برجام با روی کار آوردن ترامپ به عنوان رئیس جمهوری از حزب جمهوری‌خواهان آمریکا این انتظار را قوت بخشیدو این خروج بار دیگر بدعهد بودن آمریکا را به برخی و حتی نسل‌های آینده ثابت کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ماموستا مصطفی محمودی، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: خروج آمریکا از برجام با روی کار آوردن ترامپ به عنوان رئیس جمهوری از حزب جمهوری‌خواهان آمریکا این انتظار را قوت بخشید.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت افزود: آمریکا همواره دشمن کشورمان بوده و نسبت به تعهدات خود هیچ زمانی پایبند نبوده است.

ماموستا محمودی بیان کرد: این توافق 6 جانبه که آمریکا پس از بارها بدعهدی این بار به طور رسمی از این توافق خارج شد و این تعهد بین المللی را زیرپا گذاشت، چرا که هرگز به تعهداتش پابرجا نیست و به میل خود رفتار می‌کند.

امام جمعه پیرانشهر افزود: مقام معظم رهبری بارها به تیم مذاکره کننده یادآوری کردند که من به نتیجه این مذاکرات خوش بین نیستم چرا که آمریکا همواره بدعهدی خود را در طول تاریخ ثابت کرده است و در این رابطه، اعتماد و مذاکره با این کشور حماقت محض بود اما این خروج بار دیگر بدعهد بودن آمریکا را به برخی و حتی نسل‌های آینده ثابت کرد.

وی تصریح کرد: دلیل اینکه رهبری امسال را به نام حمایت از تولید داخلی نامگذاری کردند این بود که مردم و آحاد مختلف جامعه و حتی مسئولان به سوی استعدادها و ظرفیت‌های داخلی برگردند تا این ظرفیت‌ها و استعدادها شکوفا شوند چرا که با شکوفایی این ظرفیت‌ها و حمایت شدن دیگر نیازی به خارج و حتی اروپا و آمریکا نخواهیم داشت.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ادامه داد: با توجه به اینکه همواره معاندان نظام در صدد ضربه به کشور هستند و دشمنان فراوانی در کشور وجود دارد باید از تمامی توان‌هایی که در کشور می‌توانند تاثیر داشته باشند از جمله توان نظامی و اقتصادی دفاع کرده و این دفاع نیز با متحدد بودن تمامی آحاد ملت در جامعه امکان‌پذیر می‌شود.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.