اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 28 دي 1397| 12 جمادي الاول 1440

 


بیانیه روحانیون و طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی در محکومیت پیمان شکنی و دشمنی آمریکا

تاریخ انتشار: 1397/2/22
کد خبر: 53143
Print
Rss Services


بیانیه روحانیون و طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی در محکومیت پیمان شکنی و دشمنی آمریکا
ائمه جمعه و جماعات، روحانیون و طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی در بیانیه‌ای ضمن محکوم نمودن پیمان شکنی مجدد آمریکا، بیعت خود را با مقام عظمای ولایت و آمادگی خود را جهت مجاهدت و دفاع و پاسداری از انقلاب اسلامی اعلام داشتند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ائمه جمعه و جماعات ، روحانیون و طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی در بیانیه‌ای ضمن محکوم نمودن پیمان شکنی مجدد آمریکا، بیعت خود را با مقام عظمای ولایت  و آمادگی خود را جهت مجاهدت و دفاع و پاسداری از انقلاب اسلامی اعلام داشتند.

متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

(الذین عاهدت منهم ثم ینقضون عهدهم فی کل مره و هم لا یتقون ) انفعال/ آیه56

 

جهان و ملت مسلمان ، بابصیرت ، مقاوم و ولایتمدار کشور اسلامی ایران شاهد عهد شکنی و زیرپاگذاشتن میثاق و پیمان بین المللی برجام توسط عهد شکن بزرگ عصر ما یعنی آمریکای جنایتکار بودند.

تغییر مداوم سیاست های راهبردی آمریکا با تغییر حکومت ها در آن کشور، اصلی آشنا در عرصه سیاست جهانی آنهاست و همین کارنامه سیاه آنان موجب بی اعتمادی ملت ها و دولت ها به سران بی منطق و سبک عقل آنان است، چیزی که امام راحل (ره) و مقام عظمای ولایت بارها آن را به مسئولین کشور و در دیدار مقامات خارجی تذکر داده و ملت ها را از بدعهدی و بی توجهی آنان به معاهدات بر حذر داشتند.

خروج یک جانبه مسئولین کاخ سفید و در راس آنان ترامپ جاهل و بی منطق مهر تاییدی بر نظر و رای صائب رهبری ، مسئولین و مردم فهیم کشور اسلامی ما مبنی بر روحیه استکباری سردمداران آمریکا و بی توجهی آنان به خواست ملت های دیگر است.

هرچند مردم انقلابی و مقاوم ایران اسلامی این توطئه آمریکا را همانند همه اقدامات جاهلانه آنان خنثی نموده و با اتکاء به خداوند متعال و در سایه رهبری پیامبرگونه مقام عظمای ولایت ، وحدت وهمدلی بی سابقه مردم متحد وریکپارچه کشورمان و احترام گذاشتن به تمامی معاهدات بین المللی و منطقه ای سرود نصر و پیروزی را سرخواهد داد و به قول مقام معظم رهبری ترامپ ها خوراک ماران و موران خواهند شد و جمهوری اسلامی ایران همانند نگینی بر تارک دنیا خواهد درخشید و وعده الهی حکومت مستضعفان بر مستکبران تحقق خواهد یافت.

ما روحانیون و ائمه جمعه و جماعت و طلاب علوم دینی مدارس اهل سنت آذربایجان غربی ضمن محکوم نمودن این پیمان شکنی مجدد آمریکا بیعت خود را با مقام عظمای ولایت و آمادگی خود را جهت مجاهدت و دفاع و پاسداری از انقلاب اسلامی اعلام می داریم.

و السلام علیکم و رحمته ا....

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.