اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


همایش تجلیل از فرزندان و همسران روحانیون اهل سنت خراسان شمالی برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/2/22
کد خبر: 53156
Print
Rss Services


با حضور علمای شیعه و سنی در خراسان شمالی :
همایش تجلیل از فرزندان و همسران روحانیون اهل سنت خراسان شمالی برگزار شد
به مناسبت گرامیداشت هفته معلم، همایش تجلیل از همسران و فرزندان علما و روحانیون اهل سنت استان در روستای بگ پولاد از توابع شهرستان رازو جرگلان برگزار گردید.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت شعبه خراسان شمالي، حجت الاسلام اميري مدیر مرکز خدمات مدارس علمیه خراسان شمالی در ابتدای این مراسم كه روز پنج شنبه 97/2/20 برگزار شد، با اشاره به نقش والدین در تربیت و به بارآوردن فرزندان ممتاز اظهارداشت: والدین باید توجه داشته باشند که مهمترین نقش را در تربیت و تعلم فرزندان خود دارند،عالمی که با آیات قرآن سرو کار دارد قطعا می تواند نقش بسزایی در تربیت فرزندانش داشته باشد.

حجت الاسلام امیری تصریح کرد: در حوزه بحث تولید و اشتغال که مقام معظم رهبری چند سالی است بر آن تأکیدات فراوانی دارند مرکز خدمات موثر، بوده و توانسته با برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت افزایی و فراهم نمودن زمینه کارآموزی در فنی حرفه ای برای همسران روحانیون از جمله گلدوزی، خیاطی، قالی بافی و…اقدامات ارزنده ای در راستای حمایت از کالای داخلی و ایرانی داشته باشد.

مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان شمالی همچنین با اشاره به اهمیت وحدت اسلامی در برهه ی کنونی اظهارداشت: همه ما علمای دین چه شیعه و چه سنی باید توجه داشته باشیم، که اگر این کشتی اسلام بر اثر اختلافات مذهبی روزی غرق شود، دشمن دیگر شیعه و سنی نمی شناسد، وآنها با اصل اسلام کاردارند.

وی بیان داشت: خدا، دین، پیامبر، قبله و برخی واجبات ومحرمات یکی است و امروز اگر درسوریه، عراق، افغانستان و…اقدام به کشتار شیعیان کرده اند، بیشتر هم اهل سنت را به شهادت رسانده اند و امروز برای دشمنان رسول الله شیعه و سنی فرقی ندارد.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.