اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 28 دي 1397| 12 جمادي الاول 1440

 


خروج از برجام، بی اعتمادی و دروغگویی شیطان بزرگ را برهمه جهانیان آشکار ساخت

تاریخ انتشار: 1397/2/22
کد خبر: 53160
Print
Rss Services


علمای اهل سنت بجنورد :
خروج از برجام، بی اعتمادی و دروغگویی شیطان بزرگ را برهمه جهانیان آشکار ساخت
در اين بيانيه آمده است: مقام معظم رهبري فرمودند، علّت مخالفت دشمنان با نظام جمهوری اسلامی این است که اين نظام دستِ سلطه‌ی آمریکایی را از کشور کوتاه کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شعبه خراسان شمالی، در محکومیت عهدشکنی رییس جمهور آمریکا، ائمه جماعات اهل سنت شهرستان بجنورد، با انتشار بیانیه ای خروج آمریکا از توافق هسته‌ای برجام را ذات پلید وشیطانی مسئولان استکبار جهانی دانستند و افزودند: همانطوری که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) فرمودند: آمریکا دشمن شماره یک مردم محروم و مستضعف جهان است، آمریکا برای سیطره سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و نظامی خویش بر جهان زیر سلطه، از هیچ جنایتی خودداری نمی نماید و امروز بر همه ملت های جهان اسلام مثل خورشید آشکار شد که هرگز نمی توان به آمریکا اعتماد کرد.

همانطوری که مقام معظم رهبری هم در سخنان اخیر اشاره کردند:علّت مخالفت با نظام جمهوری اسلامی این است که جمهوری اسلامی آمد، دستِ سلطه‌ی آمریکایی را از کشور کوتاه کرد.

امروزنظام مقدس جمهوری اسلامی ایرانی در حوزه دفاعی و نظامی به یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان تبدیل شده است وتنها کشوری می باشد با خلوص نیت و کسب رضایت الهی از مستضعفان و مضلومان جهان حمایت می نماید، که این ها برای آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب غیر قابل تحمل است.

ترامپ نادان در سخنان سخیف خود اشاره کردند که ایران را تحریم خواهند کرد، ما علمای اهل سنت خراسان شمالی می خواهیم بگوییم، که این نظام مقدس، رهبری شایسته وبا درایت دارد که ملت این کشور با وجود چنین رهبری عظیم الشان هرگز رنج و سختی نخواهند کشید ودر سال جاری نیز باعملی نمودن فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حوزه حمایت از کالای داخلی، بیش از پیش این کشور را به کشوری موفق و الگو در صنعت تولید و اشتغال تبدیل خواهند کرد.

در پایان عرض می نماییم، ترامپ جاهل پاسخ دندان شکن خود را از ولی امر مسلمین شنیدند و همانطوری که رهبرمان فرمودند، هیچ غلطی نمی تواند بکند. ما علمای اهل سنت بجنورد، بیش از پیش با حفظ و ترویج اتحاد اسلامی با هرگونه توطئه دشمنان این انقلاب و نظام مقابله خواهیم کرد و برای همیشه از آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب دفاع خواهیم کرد.

 

ائمه جماعت مساجد شش گانه اهل سنت شهرستان بجنورد

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.