اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 28 دي 1397| 12 جمادي الاول 1440

 


بيانيه مديريت، مدرسين و طلاب اهل سنت حوزه علميه صديقيه تربت جام در ارتباط با عهد شكني دولت آمريكا

تاریخ انتشار: 1397/2/24
کد خبر: 53256
Print
Rss Services


بيانيه مديريت، مدرسين و طلاب اهل سنت حوزه علميه صديقيه تربت جام در ارتباط با عهد شكني دولت آمريكا
مديريت، مدرسين و طلاب اهل سنت حوزه علميه صديقيه تربت جام در ارتباط با عهد شكني دولت آمريكا در خروج از برجام بيانيه اي صادر كردند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مديريت، مدرسين و طلاب اهل سنت حوزه علميه صديقيه تربت جام در ارتباط با عهد شكني دولت آمريكا در خروج از برجام بيانيه اي صادر كردند که متن آن به شرح ذیل است:

 

 بار دیگر دولت بداندیش آمریکا با اعلام خروج از برجام، همه اصول و قواعد یک عهدنامه بین‌المللی را كه به تأیید شورای امنیت سازمان ملل متحد رسیده بود زیر پا گذاشت و ماهیت سلطه جویانه خود را نمایان ساخت تا به خیال خام خودش مقاومت و ایستادگی ملت فهیم و همیشه قهرمان ایران اسلامی را در هم شکند.

غافل از اینکه مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران بزرگ تحت فرمان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی همچون گذشته پر افتخار خود، با اتحاد و انسجام این تهدید پوشالی شیطان بزرگ را به فرصتی برای توسعه و پیشرفت و تعالی مبدل خواهند ساخت.

رئیس‌ جمهور نادان آمریکا باید بداند بارها در صحنه های بین المللی صلح طلبی حقانیت و مواضع به حق دولت و ملت ما به اثبات رسیده است.

ما ضمن ابراز انزجار و نفرت از سخنان جاهلانه رئیس ‌جمهور ایالات متحده مصرانه از مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌خواهیم کمافی‌السابق با تأسی از فرمایشات و تأییدات مقام معظم رهبری در مقاومت و ایستادگی در مقابل استکبار جهانی ذره‌ای تردید به خود راه نداده و با تکیه بر عزت، حکمت، مصلحت و منافع ملی از آرمانهای و حق ملت ایران دفاع نمایند.

 

مدیریت، مدرسین و طلاب حوزه علمیه صدیقیه تربت جام

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.