اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


آرامش و امنیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه برای آمریکا و غرب غیر قابل تحمل است

تاریخ انتشار: 1397/2/25
کد خبر: 53300
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت تالش :
آرامش و امنیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه برای آمریکا و غرب غیر قابل تحمل است
حجت الاسلام حسین خانی ‌پور در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد محمدیه شهرستان تالش با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیات و روایات سخنان خود را آغاز کرد و بحث اخلاق در خانواده پرداخت و گفت : اعضای یک خانواده گذشته از ضرورت ها و ویژگی هایی که یک خانواده را دور هم جمع می کند باید از پیوند درونی برخوردار باشند که این پیوند درونی همان محبت است که اگر رعایت شود برای انسان توفیق و تکامل به همراه خواهد داشت .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبري شعبه نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت گيلان، حجت الاسلام حسین خانی ‌پور در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد محمدیه شهرستان تالش با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیات و روایات سخنان خود را آغاز کرد و بحث اخلاق در خانواده پرداخت و گفت : اعضای یک خانواده گذشته از ضرورت ها و ویژگی هایی که یک خانواده را دور هم جمع می کند باید از پیوند درونی برخوردار باشند که این پیوند درونی همان محبت است که اگر رعایت شود برای انسان توفیق و تکامل به همراه خواهد داشت .

وی خانواده را محل اصلی شکل گیری شخصیت افراد و فرهنگ و تمدن جامعه عنوان کرد و خاطر نشان کرد : محک اخلاق انسان در خانواده است و اخلاق در خانواده پشتوانه ای محکم برای اعضای آن خواهد بود که تا آخر عمر ضامن سلامت فکری آنان خواهد شد .

امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه تالش در ادامه خطبه های خود با اشاره به خروج رئیس جمهور آمریکا از برجام ، اظهار داشت : آمریکا و هم پیمانانش دشمنان اسلام در جهان هستند و نمی توانند پیشرفت و آرامش و نفوذ سیاسی و اجتماعی ایران اسلامی را در منطقه تحمل کنند .

وی با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی در کشور ما هشتاد میلیون ایرانی در کنار هم در کمال آرامش زندگی می کنند ، افزود : برای دشمنان اسلام گران تمام می شود که ملت ایران با وجود قرار گرفتن در یک موقعیت استراتژیک در امنیت کامل در مسیر توسعه و پیشرفت باشند و نفوذ سیاسی جمهوری اسلامی ایران در منطقه برای آمریکا و غرب غیر قابل تحمل است .

حجت الاسلام حسین خانی ‌پور ایجاد توطئه و دسیسه برای بر هم زدن معادلات سیاسی در منطقه را هدف اصلی استکبار جهانی خواند و گفت : دشمن می خواهد مردم را از نظام و رهبری دور کند ولی به لطف خدا هر توطئه ای که آنان می کنند ، موجب نزدیکی بیشتر دل ها به یکدیگر می شود .  

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.