اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


انتقال سفارت امریکا به قدس اشغالی، جنایت سیاسی است

تاریخ انتشار: 1397/2/25
کد خبر: 53318
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت گناوه :
انتقال سفارت امریکا به قدس اشغالی، جنایت سیاسی است
شیخ محمد فاروقی گفت: انتقال سفارت امریکا به قدس اشغالی، جنایت سیاسی جدید آمریکا است که بر کشورهای اسلامی فشار وارد کند و همچنین پوششی بر مشکلات داخلی آمریکا و کسب حمایت یهودی های آمریکا می باشد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، شیخ محمد فاروقی، امام جمعه اهل سنت گناوه در گفتگو با خبرگزاری تقریب در پاسخ به این پرسش که چه راهکاری را برای مقابله با توطئه های اسرائیل بیان می کنید؟ گفت: برای حمایت از فلسطین و مقابله با توطئه های رژیم صهیونیستی، حمایت از گروه های مبارز فلسطینی، خصوصاً حماس  و جهاد اسلامی و محور مقاومت به هر طریق ممکن، اقتصادی و نظامی و گسترش تبلیغات و روشنگری افکار عمومی جهان، بسیار تأثیرگذار است.

وی در پاسخ به وظیفه مسلمانان در قبال فلسطین و مسجدالاقصی اظهار داشت: وظیفه مسلمانان فشار بر دولت هایشان می باشد که دولت ها و حکومت ها در مجامع بین المللی به دنبال حقوق ملت فلسطین باشند. تحریم همه جانبه اسرائیل، راهکار دیگر، و وادار کردن اسرائیل به کاهش فشار بر روی فلسطینیان است.

فاروقی ضمن محکوم کردن انتقال سفارت امریکا به بیت المقدس، متذکر شد: آمریکا همواره حامی رژیم اشغالگر قدس بوده و هیچ وقت نمی تواند میانجی بی طرفی در قضیه فلسطین باشد. لذا انتقال سفارت امریکا به قدس اشغالی، جنایت سیاسی جدید امریکا است که بر کشورهای اسلامی فشار وارد کند و همچنین پوششی بر مشکلات داخلی آمریکا و کسب حمایت یهودی های امریکا می باشد.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.