اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


تنها راه مقابله با سلطه استکبار مقاومت و ایستادگی است

تاریخ انتشار: 1397/2/25
کد خبر: 53321
Print
Rss Services


رابط فرهنگی شعبه گیلان در شهرستان آستارا :
تنها راه مقابله با سلطه استکبار مقاومت و ایستادگی است
حجت الاسلام جابر عباداللهيان ، امام جمعه اهل سنت روستای عنبران از توابع شهرستان آستارا در گفت ‌وگو با رابط خبری گیلان در پی خروج ایالات متحده آمریکا از برجام و فرمایشات مقام معظم رهبری در این زمینه ضمن محکوم کردن این اقدام و سخنان سخیف ترامپ علیه ملت ایران ، خروج رئیس جمهور آمریکا از یک قرارداد بین المللی را نشان دهنده غیر قابل پیش بینی بودن آمریکا و غرب دانست و گفت : تنها راه مقابله با سلطه استکبار مقاومت و ایستادگی است .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبري شعبه نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت گيلان، حجت الاسلام جابر عباداللهيان، امام جمعه اهل سنت روستای عنبران از توابع شهرستان آستارا در گفت ‌وگو با رابط خبری گیلان در پی خروج ایالات متحده آمریکا از برجام و فرمایشات مقام معظم رهبری در این زمینه ضمن محکوم کردن این اقدام و سخنان سخیف ترامپ علیه ملت ایران ، خروج رئیس جمهور آمریکا از یک قرارداد بین المللی را نشان دهنده غیر قابل پیش بینی بودن آمریکا و غرب دانست و گفت : تنها راه مقابله با سلطه استکبار مقاومت و ایستادگی است .

وی افزود : ملت ایران در این برهه از زمان باید با وحدت و اتحاد در برابر سلطه استکبار جهانی مقاومت و ایستادگی کنند و با حمایت و پیروی از فرمایشات گوهر بار مقام معظم رهبری از نظام اسلامی پشتیبانی نمایند و به مسیر خود در جهت توسعه با قدرت ادامه دهند .

امام جمعه اهل سنت عنبران آستارا با بیان اینکه دشمنان اسلام برای ضربه زدن به ملت ایران از هرتلاشی دریغ نمی کنند ، خاطر نشان کرد : دشمنان نمی توانند قدر نظامی و ثبات و امنیت و نفوذ ایران اسلامی را در منطقه تحمل کنند و نمی توانند شاهد پیشرفت کشور ما در عرصه های مختلف باشند بنابر این موضوع هسته ای بهانه ای برای فشار بیشتر به کشور است .

وی در ادامه با اشاره به حقارت برخی از کشورهای منطقه در برابر آمریکا و غرب ، افزود : برخی از کشور های عربی حاشیه خلیج فارس متاسفانه همه اختیارات خود را به آمریکا و غرب داده اند و خودشان مجری طرح های آنان در خاورمیانه شده اند و با این وابستگی که به غرب دارند چاره جز اجرای سیاست های ضد اسلامی در منطقه نخواهند داشت .

حجت الاسلام جابر عباداللهيان در پایان این گفت و گو نقش مسئولین را در شرایط جدید بسیار کلیدی و مهم عنوان کرد و گفت : همانطور که رهبری فرمودند نباید به آنان اطمینان کرد و اگر قرار باشد برای ادامه برجام تصمیمی اتخاذ شود ، می بایست تضمین های لازم را دریافت کنیم و این امتحان بزرگی است که پیش روی مسئولین قرار دارد که انشا الله از آن سربلند بیرون بیایند .

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.