اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


محکومیت شدید اقدامات اسرائیل در منطقه توسط رئیس جمهور ترکیه

تاریخ انتشار: 1397/2/25
کد خبر: 53325
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد :
محکومیت شدید اقدامات اسرائیل در منطقه توسط رئیس جمهور ترکیه
رئیس جمهور ترکیه اقدامات اخیر اسرائیل در منطقه را به شدت محکوم کرده است.

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، رئیس جمهور ترکیه اقدامات اخیر اسرائیل در منطقه را به شدت محکوم کرده است.

بخش عربی پایگاه خبری بی بی سی گزارش داده است که رجب طیب اردوغان در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن اشاره به اقدامات اخیر اشغالگران صهیونیستی در منطقه، به شدت این اقدامات را محکوم کرده و گفته است که باید اسرائیل به این اقدامات خود پایان دهد. بر این اساس رجب طیب اردوغان گفته است که حملات اسرائیلی ها به خاک سوریه نقض قوانین بین المللی محسوب شده و اسرائیل باید به چنین اقدامات تجاوز کارانه ای پایان دهد. وی ضمن اعتراض شدید به این اقدامات اسرائیل گفته است که چنین اقداماتی آتش جنگ را در منطقه برافروخته و بیم ز افزایش درگیری ها در منطقه می رود که نتیجه مستقیم چنین دخالت هایی از سوی اسرائیل می باشد. جالب توجه اینجاست که ترکیه در اعتراض به کشتار بزرگی که اخیرا توسط اسرائیلی ها و در آستانه گشایش سفارت امریکا در قدس اشغالی به رها افتاده است سفرای خود را از امریکا و اسرائیل فراخوانده است و به شدت به این اقدام اسرائیلی ها اعتراض داشته است. ترکیه دلیل این اقدام خود را مشارکت اسرائیل و همچنین آمریکا در این کشتار بزرگ اعلام کرده است. در کشتار بزرگی که به تازگی به راه افتاده است بیش از 59 تن از مردم فلسطین توسط نظامیان اشغالگر صهیونیستی کشته شده اند.

تمامی شواهد نشان از شعله ور تر شدن دامنه درگیریها در منطقه دارد انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس اشغالی و حملات اسرائیل به فلسطینی ها و همچنین به خاک سوریه و حملات اسرائیل به مراکز ایرانی ها در خاک سوریه، همگی نشان از شعله ور تر شدن دامنه درگیریها در منطقه دارد.

لینک خبر:

http://www.presstv.com/Detail/2018/05/13/561587/Turkey-Israel-Erdogan

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.