اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


بی سابقه ترین هشدار رهبر حزب الله لبنان به اسرائیلی ها

تاریخ انتشار: 1397/2/25
کد خبر: 53326
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد :
بی سابقه ترین هشدار رهبر حزب الله لبنان به اسرائیلی ها
رهبر حزب الله لبنان بی سابقه ترین هشدار را به مقامات اسرائیلی داده است.

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، رهبر حزب الله لبنان بی سابقه ترین هشدار را به مقامات اسرائیلی داده است.

گزارش های رسیده از لبنان حاکی از آن است که سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در هشداری آشکار که بی سابقه ترین هشدار از این دست می باشد به مقامات اسرائیلی اعلام کرده است که در صورتیکه از خط قرمز عبور کنند قلب اسرائیل مورد هدف قرار خواهد گرفت. بر این اساس سید حسن نصرالله هشدار داده است که از این پس حملات اسرائیلی ها به ایرانی ها در سوریه بی پاسخ نخواهد ماند و هرگونه عبور از خط قرمز توسط اسرائیلی ها بدون پاسخ نمانده و این بار قلب اسرائیل مورد هدف قرار خواهد گرفت. وی اشاره کرده است که از این پس پاسخ نیروهای مقاومت در مرزهای اسرائیل و در جولان نخواهد بود بلکه این بار این قلب اسرائیل است که مورد هدف محور مقاومت قرار خواهد گرفت. وی با اشاره به حملات پی در پی اسرائیلی ها به خاک سوریه و نقض حاکمیت این کشور و همچنین هدف قرار گرفتن ایرانی ها و مراکز متعلق به ایرانی ها در این حملات گفته است که این فصل دیگر پایان یافته و حملات موشکی به جولان در هفته گذشته نشان داد که فصلی جدید در ناآرامی های سوریه و دخالت های اسرائیل در این ناآرامی ها آغاز شده است.

این بی سابقه ترین هشدار حزب الله به اسرائیل بوده و گمان می رود باعث آن شود که اسرائیلی ها حملات خود را به سوریه متوقف کرده و یا در غیر این صورت منتظر عواقب این دخالت ها باشند.

لینک خبر:

https://www.rt.com/news/426723-hezbollah-strikes-israel-heart/

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.