اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


کشتار بزرگ اسرائیلی ها در آستانه گشایش سفارت آمریکا در قدس اشغالی

تاریخ انتشار: 1397/2/25
کد خبر: 53327
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد :
کشتار بزرگ اسرائیلی ها در آستانه گشایش سفارت آمریکا در قدس اشغالی
اسرائیلی ها کشتار بزرگی از مردم فلسطین در آستانه گشایش سفارت آمریکا در قدس اشغالی به راه انداخته اند.

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، اسرائیلی ها کشتار بزرگی از مردم فلسطین در آستانه گشایش سفارت آمریکا در قدس اشغالی به راه انداخته اند.

پایگاه خبری راشا تودی روسیه گزارش داده است که بر اساس منابع بیمارستانی فلسطین اسرائیلی ها در آستانه گشایش سفارت جدید آمریکا در قدس اشغالی کشتار بزرگی از مردم فلسطین به راه انداخته اند. بر این اساس این شبکه خبری گزارش داده است که تک تیراندازهای اسرائیلی بیش از 59 تن از مردم فلسطین را که ضد گزارش سفارت آمریکا در قدس اشغالی گرد آمده بوده و به تظاهرات پرداخته بودند به خا و خون کشیده است. در عین حال گفته می شد بیش از 2700 تن دیگر در این حملات اسرائیلی ها زخمی شده که حال برخی از آنها به دشت وخیم گزارش شده است. جالب توجه اینجاست که بیش از 7 تن از 59 نفر کشته شده افراد زیر 18 سالمی باشند و بیش از ده تا تن از افرادی که توسط اسرائیلی ها زخمی شده اند از زنان و کودکان بی گناه می باشند. دولت فلسطین ضمن محکومیت شدید این اقدام از آن به کشتار بزرگ یاد کرده و یک روز عزای عمومی در سراسر فلسطین اعلام کرده است. سازمان های حقوق بشری و سازمان ملل متحد هنوز هیچ واکنش شایسته ای به این کشتار بزرگ نشان نداده اند و بعید است که واکنش مورد انتظار به این کشتار بزرگ اسرائیلی نشان دهند.

این کشتار بزرگ در حالی است که آمریکا طبق وعده ترامپ آمریکا سفارت خود را از تل آویو به قدس اشغالی منتقل کرده است و در واکنش به آن فلسطینی ها به خیابان آمده و چنین کشتاری به راه افتاده است.

لینک خبر:

https://www.rt.com/news/426617-gaza-protests-embassy-jerusalem/

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.