اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


تاکید بلند پایه ترین عالم اهل سنت سوریه بر گزینه مقاومت در برابر دشمنان اسلام

تاریخ انتشار: 1397/2/25
کد خبر: 53328
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد :
تاکید بلند پایه ترین عالم اهل سنت سوریه بر گزینه مقاومت در برابر دشمنان اسلام
بلند پایه ترین عالم اهل سنت سوریه بر گزینه مقاومت در برابر دشمنان اسلام تاکید کرده است.

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، بلند پایه ترین عالم اهل سنت سوریه بر گزینه مقاومت در برابر دشمنان اسلام تاکید کرده است.

پایگاه خبری سانای سوریه گزارش داده است که شیخ حسون بلند پایه ترین عالم اهل تسنن این کشور برای برگزاری همایشی در مورد نقش علمای مسلمان در کشورهای اسلامی به لبنان سفر کرده است. وی در این کنفرانس ضمن اشاره به مقاومت ملت سوری و کشورهای اسلامی در برابر دشمنان امت های اسلامی اشاره کرده است که کشور سوریه گزینه مقاومت را در برابر دشمنان خود انتخاب کرد هر چند که هزینه های بسیاری هم برای آن پرداخت. وی ضمن یادآوری مشارکت بیش از صد کشور جهان در حمله به سوریه و حمایت مالی و تسلیحاتی و انسانی از تروریست های تکفیری گفته است که مردم و دولت سوریه به این نتیجه رسیده اند که بهترین گزینه مقاومت در برابر تروریست ها و حامیان آنها و به عبارت دیگر در برابر دشمنان اسلام است و از همین روی، سوریه این گزینه را انتخاب کرده وبا غیرت و جسارت به آن پایبند مانده است. وی گفته است که این راهی است که دیگر کشورهای اسلامی هم باید بروند و در برابر زور باید گزینه مقاومت و ایستادگی د دستور کار قرار بگیرد.

تاکید این عالم اهل تسنن بر گزینه مقاومت در حالی است که این روزها زمزمه های سازش با دشمنان اسلام بیش از پیش شنیده می شود و حتی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس روابط پنهانی خود را با اسرائیل فاش کرده اند.

لینک خبر:

https://sana.sy/en/?p=137619

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.