اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


مبنای شعائر دین اسلام حتی روزه داری بر مبنای وحدت بوده است

تاریخ انتشار: 1397/2/26
کد خبر: 53330
Print
Rss Services


امام جمعه موقت سردشت :
مبنای شعائر دین اسلام حتی روزه داری بر مبنای وحدت بوده است
ماموستا واوی، امام جمعه موقت سردشت در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: در دین اسلام درمورد ماه مبارک رمضان و روزه گرفتن به عبادت دسته جمعی توصیه شده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ماموستا واوی، امام جمعه موقت سردشت در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: در دین اسلام درمورد ماه مبارک رمضان و روزه گرفتن به عبادت دسته جمعی توصیه شده است.

وی افزود: دشمنان از بعد اختلافات دینی وارد شدند که نیاز هست نسبت به این توطئه ها آگاه بود و به توصیه های سنت و قرآن عمل شود و اجازه سوء استفاده و اختلاف به دشمنان داده نشود.

ماموستا واوی خاطرنشان کرد: مخالفین به دنبال لامذهبیت هستند و می خواهند شریعت اسلام را به چالش بکشند.

وی گفت: راهکار اساسی برای حفظ اتحاد ، هم نوعی وهمزیستی، تبعیت از حاکم و ولی امر مسلمین است که جلوی اختلافات و تشت افکار گرفته می شود.

امام جمعه موقت سردشت تصریح کرد: مبنای شعائر دین اسلام حتی روزه داری، نمازجمعه و زکات بر مبنای وحدت بوده است.

وی همچنین با اشاره به شعار امسال افزود: نام گذاری امسال نشان دهنده نگاه تیزبینانه و آینده نگری رهبری به نقشه های دشمنان برای جنگ اقتصادی بود.

وی اذعان داشت: هجمه تبلیغات اقتصادی و سیاسی با رویکرد ایجاد نارضایتی و آشوب صورت می گیرد و برای خنثی کردن این توطئه دشمنان نسبت به اجرا کردن منویات رهبری وظیفه داریم.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.