اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


فتوای ولی امر مسلمین و اطاعت از حکم حاکم برای همگان واجب است

تاریخ انتشار: 1397/2/26
کد خبر: 53332
Print
Rss Services


امام جمعه سیلوانای ارومیه :
فتوای ولی امر مسلمین و اطاعت از حکم حاکم برای همگان واجب است
ماموستا عزیزیان، امام جمعه سیلوانای ارومیه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: عمل بر اساس منابع فقهی و اعتقادات اسلام راهکار مورد تایید دینی در مورد استهلال است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ماموستا عزیزیان، امام جمعه سیلوانای ارومیه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: عمل بر اساس منابع فقهی و اعتقادات اسلام راهکار مورد تایید دینی در مورد استهلال است.

وی افزود: نباید اجازه داد در این مسئله تفرقه ایجاد شود و در ممالک اسلامی پیروی از حکم حاکم برای حفظ اتحاد و همدلی لازم و ضروری است.

ماموستا عزیزیان خاطرنشان کرد : فتوای ولی امر مسلمین در صورت عدم رویت قابل قبول همگان است.

وی با اشاره به شعار سال هم افزود: روحانیت در تبیین و روشنگری شعار سال مسئولیت سنگینی دارند و باید مردم را ترغیب به کالای ایرانی بکنند.

وی گفت: برای مقابله با نقشه های دشمنان و ایستادگی در برابر تحریم ها و پیشرفت اقتصادی می تواند با تحقق شعار سال صورت گیرد.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.