اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


برملا شدن دیدار پنهانی سفرای کشورهای عربی با نتانیاهو توسط خبرگزاری امریکایی

تاریخ انتشار: 1397/2/26
کد خبر: 53342
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد :
برملا شدن دیدار پنهانی سفرای کشورهای عربی با نتانیاهو توسط خبرگزاری امریکایی
یک خبرگزاری آمریکایی جریان دیدار پنهانی نتانیاهو با برخی از سران عربی در آمریکا را فاش کرده است.

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، یک خبرگزاری آمریکایی جریان دیدار پنهانی نتانیاهو با برخی از سران عربی در آمریکا را فاش کرده است.

پایگاه خبری آسویشیتد پرس آمریکا فاش کرده است که بنیامین نتانیاهو در دیدار چند ماه پیش خود از آمریکا و شهر واشنگتن با برخی از سران کشورهای عربی در واشنگتن به صورت پنهانی دیدار کرده است.

بر این اساس این پایگاه خبری فاش کرده است که نتانیاهو و همسرش سارا با سفرای کشورهای امارات و بحرین در یک رستوران در آمریکا گرد هم آمده و در مورد اصلی ترین مسائل جهانی از جمله مسئله ایران پرداخته اند. این پایگاه خبری نوشته است که سفرای کشورهای عربی امارات و همچنین بحرین با آگاهی از حضور نتانیاهو و همسرش در واشنگتن با آنها تماس گرفته و خواستار حضور آنها در جمع خود شده بودند. بدین ترتیب نتانیاهو و همسرش به جمع آنها پیوسته و دیداری پنهانی و به دور از چشم رسانه ها را با هم ترتیب داده اند. گفته می شود بخش اصلی این دیدار اختصاص به ایران و روابط کشورهای عربی و اسرائیل با ایران داشته است.

در طول چند سال گذشته کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به رهبری عربستان تلاش داشته اند که روابط پنهانی و دیرینه خود را با اسرائیل از خفا بیرون آورده و به آن شکل علنی دهند که این امر با اعتراض شدید مسلمانان روبرو شده است.

لینک خبر:

http://www.presstv.com/Detail/2018/05/13/561534/Israel-UAE-Otaiba-Washington-Netanyahu-Iran-United-States-Trump

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.