اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


توهین دولتمردان آمریکایی به شعور مردم فلسطین

تاریخ انتشار: 1397/2/26
کد خبر: 53346
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد :
توهین دولتمردان آمریکایی به شعور مردم فلسطین
دولتمردان آمریکایی به شعرو مردم فلسطینی توهین بزرگی آنجام داده و اسرائیل را از تمامی مسئولیت های خود مستثنی کرده اند.

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، دولتمردان آمریکایی به شعرو مردم فلسطینی توهین بزرگی آنجام داده و اسرائیل را از تمامی مسئولیت های خود مستثنی کرده اند.

پایگاه خبری نیویورک پست آمریکا گزارش داده است که سخنگوی کاخ سفید با نام راج شاه، ضمن اشاره به کشتارهای عجیبی که در نوار غزه رخ داده است اشاره کرده است که هیچ مسئولیتی در این زمینه متوجه اسرائیل نیست و افرادی که مورد شکلی قرار گرفته اند تحت سازماندهی حماس در این منطقه گرد آمده بودند. بر این اساس راج شاه اشاره کرده است که حماس در این زمینه مسئول بوده و مردم را در آنجا گرد آورده است و از این روی هیچ مسئولیتی متوجه طرف های اسرائیلی نمی باشد و آنها صرفا به حق مشروع خویش در دفاع از سرزمین خود اقدام به شلیک به سوی این افراد کرده اند و از این روی مسئولیتی متوجه اسرائیلی ها نمی باشد. این توهین بزرگ مقامات آمریکایی به مردم فلسطین در حالی است که در روز دوشنبه و در جریان تظاهرات های مردمی در روز نکبت در نوار غزه و مردم این منطقه با اسرائیل حداقل 59 تن از مردم نوار غزه توسط نظامیان اسرائیلی مورد هدف قرار گرفته و جان خو را از دست داده اند.

آمریکا بارها جانبداری بی قید و شرط از اسرائیل را نشان داده و تمامی مسئولیت های خونریزی مردم فلسطین را از گردن اسرائیلی برداشته و حتی آن را به گردن فلسطینی ها انداخته است.

لینک خبر:

https://nypost.com/2018/05/14/white-house-calls-deaths-in-gaza-propaganda-by-hamas/

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.