اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


گفته های گستاخانه مقامات اسرائیلی بر ضد تظاهرات کنندگان فلسطینی

تاریخ انتشار: 1397/2/26
کد خبر: 53347
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد :
گفته های گستاخانه مقامات اسرائیلی بر ضد تظاهرات کنندگان فلسطینی
مقامات اسرائیلی گستاخانه ترین گفته ها را بر ضد مردم فلسطین بکار گرفته اند.

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، مقامات اسرائیلی گستاخانه ترین گفته ها را بر ضد مردم فلسطین بکار گرفته اند.

پایگاه خبری آنتی وار گزارش داده است که آوی دیگتر یکی از مقامات بلند پایه حزب لیکود اسرائیل در پارلمان این کشور با اشاره به تظاهرات های گسترده مردم فلسطین بر ضد نظامیان اشغالگر صهیونیستی گفته است که جای هیچ نگرانی وجود ندارد و سربازان اسرائیلی گلوله های کافی برای هدف قرار دادن همه تظاهرات کنندگان در اختیار دارند. وی با اشاره به حضور مردم فلسطین در نوار غزه، گفته است که سربازان اسرائیلی اختیار لازم برای شلیک به این افراد و همچنین گلوله های کافی را در اختیار دارند و از این روی هیچ نگرانی در مورد تظاهرات ها وجود ندارد. گفته های گستاخانه این مقام اسرائیلی در حالی است که یکی دیگر از مقامات اسرائیلی در کابینه بنیامین نتانیاهو مردم معترض فلسطینی را نازی خطاب کرده بود و گفته بود جان این نازی ها هیچ ارزشی ندارد و نباید نگران تعداد کشته ها باشیم.

مقامات اسرائیلی در حالی این گستاخانه ترین گفته ها را بر ضد مردم فلسطین بکار می برند که در جریان تظاهرات های روز دوشنبه حداقل 59 تن به خاک و خون کشیده شدند.

لینک خبر:

https://news.antiwar.com/2018/05/14/top-israeli-mp-army-has-enough-bullets-for-everyone-in-gaza/

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.