اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


هدف آمریکا از انتقال سفارتش به قدس، فراتر از شهرک سازی صهیونیستی بوده است

تاریخ انتشار: 1397/2/26
کد خبر: 53349
Print
Rss Services


​رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت در گفتگو با تقریب :
هدف آمریکا از انتقال سفارتش به قدس، فراتر از شهرک سازی صهیونیستی بوده است
رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت تأکید کرد: تصمیم ترامپ در مورد انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس اشغالی با اهداف سیاسی انجام شده و هدفش فراتر از شهرک سازی بوده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، شیخ ماهر حمود، رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تقریب در بیروت، تأکید کرد: آمریکا تلاش می کند مسئله فلسطین و حقوق مدنی ملت آن را نادیده بگیرد لذا در ساخت شهرک های صهیونیستیِ بیشتر، تلاش می کند.

وی افزود: موضوع شهرک سازی صهیونیستی مسئله جدیدی نیست و رژیم صهیونیستی هر از چند گاهی اقدام به تخریب زمین های فلسطینی کرده و سازه های زیرزمینی، مقبره و تأسیسات دیگری در زمین های کشاورزان فلسطینی ایجاد می کند.

شیخ حمود درباره گام هایی که باید برای بازگرداندن قدس به عرصه عربی و بین المللی برداشته شود خاطرنشان کرد: نخستین گام آن است که باید مقاومت به هر شکل اعم از نظامی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی، انجام گیرد. این گام می تواند مانعی بر سر راه پیشروی رژیم صهیونیستی در تمام سرزمین فلسطین ایجاد کند.

این عالم لبنانی یکی دیگر از مهمترین اقدامات در این زمینه را پایبندی ملت فلسطین به سرزمین و هویت خود دانست و گفت: مردم فلسطین باید با عدم فروش زمین های خود به صهیونیست ها و پایداری در مقابل آنها و حمایت از مسجد الاقصی، سرزمین و هویت خود را حفظ کنند.

وی در پایان از مؤسسه بین المللی قدس در بیروت خواست تا از ملت فلسطین برای جلوگیری از عدم فروش زمین های قدس به صهیونیست ها حمایت کرده و از نظر اقتصادی آنها را پشتیبانی نماید.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.