اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


بیانیه دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی بمناسبت کشتار مظلومانه مردم فلسطین و انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت المقدس

تاریخ انتشار: 1397/2/26
کد خبر: 53354
Print
Rss Services


بیانیه دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی بمناسبت کشتار مظلومانه مردم فلسطین و انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت المقدس
جای تاسف است که دول اسلامی در برابر این جنایت هولناک، یا سکوت پیشه کرده اند و یا فقط ابراز نگرانی و تاسف می کنند و هیچ فریادرسی صدای مظلومیت مردان و زنان فلسطین مظلوم را لبیک نمی گوید.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی بمناسبت کشتار مظلومانه مردم فلسطین و انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت المقدس بیانیه ای را صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

 

باسمه تعالی

و لن ترضی عنک الیهود و لاالنصاری حتی تتبع ملتهم قل ان هدی الله هو الهدی ..

 

باردیگر رژیم جنایت پیشه و کودک کش صهیونیستی در یوم النّکبه ، سالگرد رانده شدن صدها هزار نفر مردم فلسطینی از سرزمین آبا و اجدادی شان در سال 1948 میلادی توسط دولت غیرقانونی اسرائیل، دست به جنایتی بزرگ زد و با کشتار ده ها زن و کودک و جوان و زخمی کردن بیش از 2700 نفر از مردم بی دفاع و غیرنظامی فلسطین برگ ننگین دیگری بر دفتر جنایات ضد بشری خود افزود.

در این روز خونین ، ایالات متحده آمریکا در میان خشم و بهت امت اسلامی ، سفارت شیطانی خود را از تل آویو به بیت المقدس منتقل کرد تا جهان اسلام بار دیگر چوب عدم انسجام و وحدت و همدلی و خیانت سران خود فروخته خود را بخورد و رئیس جمهور تاجر مسلک و لاابالی آمریکا که خود را مدافع حقوق بشر در اقصی نقاط عالم می داند ، با بی شرمی تمام و توهین به نزدیک دو میلیارد مسلمان در جهان ، این جا به جایی شرم آور را به جشن بنشیند.

ننگ بر مدافعان دروغین حقوق بشر و ننگ بر سردمداران منفعت طلب جهان عرب که دست در دست شیطان بزرگ به تاراج سرمایه های معنوی و مقدسات اسلام پرداخته اند و هم سفره رژیم سفاک و کودک کش اسرائیل گشته اند.

بی شک خون لیلای 8 ماهه و هزاران شهید فلسطینی به زودی دامن غاصبان قدس و هم پیمانان آمریکا را خواهد گرفت و امت اسلامی که سالهاست از خباثت برخی سردمدارن و فتنه انگیزی و مسلمان کشی مستکبران عالم به تنگ آمده اند، تخت و تاج استکبار و اذنابشان را در هم خواهند شکست.

جای تاسف است که دول اسلامی در برابر این جنایت هولناک، یا سکوت پیشه کرده اند و یا فقط ابراز نگرانی و تاسف می کنند و هیچ فریادرسی صدای مظلومیت مردان و زنان فلسطین مظلوم را لبیک نمی گوید.

در چند روز اخیر امت اسلامی و آزادگان جهان با مشاهده صحنه های تکان دهنده مظلومیت ملت فلسطین به خروش آمده و سنگینی بار این غم بزرگ را بر نتافته اند و در جای جای جهان اسلام ، حتی در برخی کشورهای غیر اسلامی، در دادخواهی مظلومان فلسطینی فریاد خشم سر می کشند و علمای جهان اسلام نیز امت اسلامی را به بیداری و تکاپو جهت احقاق حقوق مردم بی پناه فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونسیتی و مستکبران عالم از جمله آمریکای بی آبرو و عهد شکن دعوت می نمایند.

دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی ضمن محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت شیطان بزرگ به بیت المقدس شریف ، از علمای دینی بخصوص علمای اهل سنت کشور که همواره در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی و آرمان قدس شریف از پیشتازان بوده اند می خواهد در روزهای غربت فلسطین ، از طریق منابر و رسانه های مختلف به تبیین وضعیت امروز جهان اسلام و فلسطین مظلوم ، همچنین روشنگری و بصیرت افزایی امت اسلامی در خصوص ابعاد مختلف فتنه های استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل بپردازند تا ان شاء الله به زودی زود، بیداری جهان گیر اسلامی و اتحاد و همدلی امت اسلامی باعث ریشه کن شدن شجره ملعونه یهود و صهیونیزم در جهان گردد.

ان شاء الله بفرموده مقام معظم رهبری مدظله العالی دیر نیست آنروزی که جهان اسلام شاهد فروپاشی رژیم ننگین ، ددمنش و کودک کش اسرائیل و اهتزار پرچم لااله الا الله بر قله های عالم خواهد بود.

 

دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.