اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


​استراتژی رژیم غاصب اسراییل جنگ با دین است

تاریخ انتشار: 1397/2/27
کد خبر: 53358
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت تکاب :
​استراتژی رژیم غاصب اسراییل جنگ با دین است
امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: استراتژی رژیم غاصب اسراییل در فلسطین اشغالی جنگ با دین است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، ماموستا جلال مرادی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تقریب در ارومیه اظهار داشت: آمریکای جهان خوار و اسراییل غاصب به فکر قدرت طلبی، سلطه جویی و حاکمیت در جهان هستند که متاسفانه بعضی از سران کشورهای اسلامی هم گوش به فرمان آنها شده اند.

وی اقدام جنایتکارانه و ضدانسانی رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی علیه ملت فلسطین را محکوم و تصریح کرد: کشتار و اقدامات تروریستی رژیم اشغالگر اسرائیل در حق تظاهرکنندگان بی دفاع تعرض به خون مردم فلسطین است.

امام جمعه اهل سنت تکاب اضافه کرد: بدون تردید قدس محور مسئله فلسطین است و آزادسازی آن هدف مبارزه ملت فلسطین است که تا تحقق این هدف ادامه خواهد یافت.

وی در ادامه اظهار داشت: در قرآن کریم می‌خوانیم: ای پیامبر هرگز یهود و نصارا از تو خشنود نخواهند شد، مگر آنکه از آیین (تحریف یافته) آنان پیروی کنی لذا دشمنی آنها ادامه خواهد داشت و ضروری است در این موقعیت حساس دولت‌های اسلامی در مقابله با اقدامات وحشیانه رژیم غاصب اسرائیل وحدت و انسجام اسلامی خویش را حفظ کنند.

مرادی افتتاح سفارت آمریکا در قدس و به رسمیت شناختن آن به عنوان پایتخت اسرائیل را نامشروع و نقض آشکار قطعنامه های بین المللی عنوان و خاطرنشان کرد: همه مسلمانان به اولین قبله خود در فلسطین اشغالی تعصب داشته و هیچگاه مشروعیت رژیم منحوس صهیونیست را به رسمیت نشناخته و نخواهند شناخت.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.