اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


رهبر گروه هوادار داعش در اندونزی دستگیر شد

تاریخ انتشار: 1397/2/28
کد خبر: 53361
Print
Rss Services


رهبر گروه هوادار داعش در اندونزی دستگیر شد
پلیس اندونزی 18 نفر از مظنونان تروریستی و رهبر گروه جماعت النشرالدوله (جاد) از طرفداران گروه تروریستی داعش را بازداشت کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، "ژنرال تیتو کارناویان" رئیس پلیس اندونزی،در گفت وگو با رسانه های این کشور دستگیری "سیامسول عارف" 37 ساله موسوم به "ابوعمر" را تأیید کرد.

وی افزود: ما نه تنها رئیس گروه تروریستی "جاد" در سورابایا را دستگیر کردیم، بلکه تعداد دیگری از تروریست ها از جمله رهبر گروه جاد در "مالانگ" نیز بازداشت شده اند.

به گفته تیتو، در روزهای دوشنبه تا سه شنبه هفته جاری و پس از وقوع رشته حملات گسترده تروریستی در جاوه شرقی، پلیس اندونزی 18 نفر مظنون به اتهام فعالیت های تروریستی در این منطقه به ویژه ابوعمر و همسر وی را، دستگیر کرده است.

دولت اندونزی در هفته جاری در پی رشته حملات تروریستی در استان «جاوه شرقی» که به کشته شدن 25 نفر و بیش از 40 نفر مجروح منجر شد، اقدام به افزایش تمهیدات امنیتی در سراسر این کشور کرد.

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.