اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


فشار بر ایران برای توقف کمکهای این کشور به مقاومت است

تاریخ انتشار: 1397/3/5
کد خبر: 53576
Print
Rss Services


تاکید دبیرکل حزب الله بر اهتمام ویژه به روز جهانی قدس :
فشار بر ایران برای توقف کمکهای این کشور به مقاومت است
سیدحسن نصرالله با تاکید بر اینکه اعمال فشار بر ایران در راستای توقف کمک های این کشور به مقاومت و همه طرف های حامی آن و جنبش های مقاومت و خانواده های شهدا و جانبازان صورت می گیرد، افزود: زمانی که دشمن صهیونیستی را شکست می دهیم و در مقابل طرح های آمریکا مقاومت می کنیم، طبیعی است که دشمن ما را برای خود تهدید بداند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله در سخنانی ضمن تبریک عید مقاومت بر برگزاری مراسم روز قدس به صورت گسترده متعاقب تصمیم ترامپ تأکید کرد.

وی افزود: امیدواریم که همه مردم جهان و همه انسان های مؤمن امسال به روز قدس توجه و اهتمام ویژه ای داشته باشند.

دبیر کل حزب الله لبنان عنوان کرد: سالروز آزادسازی، برای درس آموزی، عبرت گرفتن و ساختن آینده از این درس ها بسیار مهم است و عید مقاومت و آزادسازی مأموریتی انسانی، ملی و جهادی در لبنان و جهان است.

سید حسن نصرالله اظهار داشت: باید در عید مقاومت و آزادسازی یاد همه شهدا، اسرا و همه گروه های مقاومت سوریه و جمهوری اسلامی ایران را گرامی بداریم.

دبیر کل حزب الله گفت: شهروندان، ملت و نیروهای مقاومت ما ثابت کردند که لایق پیروزی هستند و تجربه پیروزی نشان داد که دشمن اعتماد به نفس خود را از دست داده است.

سید حسن نصرالله افزود، هنگامی که دشمن صهیونیستی مقاومت لبنانی ‌ها را دید، ترجیح داد بدون قید و شرط از جنوب لبنان عقب ‌نشینی کند.

وی در مورد تحریم های آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس علیه مقاومت لبنان و فلسطین گفت: برخی از این تحریم ها جدید نیست و تاثیری نخواهد داشت و این مردم هستند که از تحریم های جدید آمریکا آسیب می بینند.

دبیر کل حزب الله تاکید کرد که دولت لبنان در برابر همه شهروندانی که تحریم های جدید آمریکا آنها را تحت تاثیر قرار داده، مسئول است.

سید مقاومت افزود: از اهداف تحریم های جدید آمریکا اعمال فشار مستقیم به مقاومت و اعمال فشار به دوستان و متحدان آن و قطع منابع مالی مقاومت در لبنان است و در همین راستا فشارهای پی در پی به ایران به عنوان حامی اصلی مقاومت در لبنان و منطقه وارد می شود.

وی با تاکید بر اینکه اعمال فشار بر ایران در راستای توقف کمک های این کشور به مقاومت و همه طرف های حامی آن و جنبش های مقاومت و خانواده های شهدا و جانبازان صورت می گیرد، افزود: زمانی که دشمن صهیونیستی را شکست می دهیم و در مقابل طرح های آمریکا مقاومت می کنیم، طبیعی است که دشمن ما را برای خود تهدید بداند.

وی در مورد متهم کردن حزب الله به ارتباط با جبهه پولیساریو توسط مغرب گفت: وزیر امور خارجه مغرب به تهران رفت و پرونده ای در مورد پولیساریو در اختیار وزیر خارجه ایران قرار داد، ولی در واقعیت حتی یک دلیل در مورد وجود رابطه میان حزب الله و پولیساریو ارائه نکرد.

دبیر کل حزب الله با اشاره به تحولات اخیر سوریه گفت: به رهبران و ملت سوریه آزادسازی کامل دمشق و حومه آن را تبریک می گوییم.

سید حسن نصرالله در مورد تشکیل دولت لبنان گفت: ما نیز همانند همه گروه ها و احزاب و در راستای منافع کشور خواهان تشکیل هر چه سریعتر دولت هستیم. البته سخن از تحریمها و قرار دادن حزب الله در لیست گروه های تروریستی باعث پیچیده تر شدن روند تشکیل دولت می شود که این نشان دهنده نادرست بودن تحریم است؛ البته ما مطمئن هستیم و به خدا و ملتمان متکی هستیم.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.