اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


پیام وحدت شیعه و سنی شهر کرمانشاه در راهپیمایی روز قدس

تاریخ انتشار: 1397/3/18
کد خبر: 53907
Print
Rss Services


پیام وحدت شیعه و سنی شهر کرمانشاه در راهپیمایی روز قدس
شکوه حضور گسترده روزه‌داران و جامعه اهل سنت در کنار برادران شیعه ، پیام واضح و آشکار "وحدت" را به قلب تاریخ و به تمامی مراکز استبداد در جهان مخابره کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه، راهپیمایی پرشور روز جهانی قدس دردیار مقاومت و سرزمین فرهنگ، تمدن و وحدت برگزار شد. شکوه حضور گسترده روزه‌داران و جامعه اهل سنت در کنار برادران شیعه، پیام واضح و آشکار "وحدت" را به قلب تاریخ و به تمامی مراکز استبداد در جهان مخابره کرد.

این راهپیمایی با حضور گسترده اقشار مختلف مردم با شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا در حمایت از مردم مظلوم فلسطین تا مسجد جامع شهر کرمانشاه ادامه یافت.

در کنارمردم شهید پرور و آزادیخواه کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه و امام جمعه اهل سنت شهر کرمانشاه ملا ماموستا محمد محمدی و کارکنان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه حضور داشتند.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.