اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


حضور حماسی روحانیون اهل سنت شهرستان ارومیه در راهپیمایی روز جهانی قدس

تاریخ انتشار: 1397/3/19
کد خبر: 53912
Print
Rss Services


حضور حماسی روحانیون اهل سنت شهرستان ارومیه در راهپیمایی روز جهانی قدس
روحانیون اهل سنت شهرستان ارومیه به همراه مسئولین دفتر استانی با تجمع در مسجد امام شافعی اهل سنت ارومیه به خیل عظیم راهپیمایان روز جهانی قدس در میدان ولایت فقیه ارومیه ملحق شدند و نماد اتحاد و همدلی شهرستان را بار دیگر نشان دادند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، روحانیون اهل سنت شهرستان ارومیه به همراه مسئولین دفتر استانی  با تجمع در مسجد امام شافعی اهل سنت ارومیه به خیل عظیم راهپیمایان روز جهانی قدس در میدان ولایت فقیه ارومیه ملحق شدند و نماد اتحاد و همدلی شهرستان را بار دیگر نشان دادند.

حجت الاسلام فعال آذر، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان در این راهپیمایی اظهار داشت: حضور مردم در امسال نیز باشکوه و خروش مردمی از ادیان و اقوام مختلف است.

وی افزود: شركت مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، گویای این است كه ملت مسلمان هرگز از حمایت مردم مظلوم فلسطین دست نكشیده و همچنان از آنها دفاع می كنند.

وی با بيان اينکه مردم با حضور گسترده خود در حساس ترين صحنه ها و دوران ها، انقلاب را ياري و تمام توطئه هاي دشمنان را خنثي مي کنند، گفت: اين بار نيز مردم با حضور گسترده خود با آرمان هاي امام راحل تجديد ميثاق کردند.

ماموستا بیضاوی، امام جمعه اهل سنت ارومیه نیز اظهار داشت : حضور مردم امسال خیلی پرشور است و مردم شریف و روزه دار با حضور پرشور خود در راهپیمایی، وحدت و همدلی خود را در بین مسلمانان جهان نشان دادند.

وی افزود: ملت همیشه در صحنه جمهوری اسلامی ایران با حفظ اتحاد و همدلی با شرکت در راهپیمایی انزجار خود را از دشمنان اسلام بار دیگر نشان داد.

امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: حضور پرشور مردم از اقشار و ادیان مختلف در روز قدس نشان از اقتدار، همدلی و وحدت همه جانبه آنان در برابر جنایات مستکبران است.

ماموستا عزیزیان، امام جمعه شهر سیلوانا در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: اولین کشوری که انرژی ، توان و روحیه حمایت از مردم مردم فلسطین و قدس شریف داشته و دارد ایران اسلامی و راهنمایی های امام (ره) و مقام معظم رهبری بودند.

وی افزود:همه وظیف داریم در برابر استکبار جهانی ایستادگی و مقابله کنیم.

ماموستا نقشی پور، نیز اظهار داشت: حضور گسترده مردم برای حمایت از فلسطین بی سابقه است و این نشان از بصیرت مردم دارد.

ماموستا عبدالهیان، عضو شورای روحانیت نیز اظهار داشت: حضور مردم پای انقلاب و آرمان های آن در کشور ایران بی سابقه است.

وی افزود: حضور مردم به فرمان امام راحل و منویات رهبری برای استکبار ستیزی است.

ماموستا سهرابی، امام جمعه مهاباد در راهپیمایی روز جهانی قدس نیز گفت: این راهپیمایی  بار دیگر پیام‌رسان اسلام ناب محمدی به همه مسلمانان جهان وعالمیان شد.

ماموستا ملاقادر سهرابی افزود: دفاع از مردم مظلوم فلسطین دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی است و ما به عنوان یک کشور و ملت مسلمان نمی‌توانیم بی‌تفاوت باشیم.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.