اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


راهپیمایی روز قدس با حضور شیعه و سنی در استان بوشهر

تاریخ انتشار: 1397/3/20
کد خبر: 53965
Print
Rss Services


راهپیمایی روز قدس با حضور شیعه و سنی در استان بوشهر
شهرها و روستاهای استان بوشهر شاهد حماسه راهپیمایی روز جهانی قدس بود و مردم روزه‌دار این استان یکصدا و همنوا آزادی قدس شریف و نابودی رژیم صهیونیستی فریاد زدند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شهرها و روستاهای استان بوشهر شاهد حماسه راهپیمایی روز جهانی قدس بود و مردم روزه‌دار این استان یکصدا و همنوا آزادی قدس شریف و نابودی رژیم صهیونیستی فریاد زدند.

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان جای جای استان بوشهر مملو از روزه‌دارانی بود که با حضور در راهپیمایی قدس خشم و انزجار خود را از غاصبان، ظالمان و ستگران و حمایت از مظلومان به ویژه مردم مظلوم فلسطین نشان داند.

مردم روزه‌دار و مرزنشین و ساحل نشین شیعه و سنی شهرهای مختلف استان بوشهر، در راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرها و روستاهای، کنگان، عسلویه، سیراف، چاه مبارک، گناوه، نخل تقی، پرک، خارگ و... با شکوه خاصی در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت و ضمن محکوم کردن  جنایات استکبار و اسرائیل غاصب و  کودک کش، بار دیگر بیعت خود را با آرمان‌های امام راحل، رهبری و انقلاب اسلامی تجدید کردند.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.