اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


نمایش اوج اتحاد و همدلی مردم گلستان در روز جهانی قدس + تصاویر

تاریخ انتشار: 1397/3/20
کد خبر: 54016
Print
Rss Services


همزمان با سراسر کشور و با حضور پرشور مردم متدین و روزه دار :
نمایش اوج اتحاد و همدلی مردم گلستان در روز جهانی قدس + تصاویر
مردم مومن و روزه دار استان گلستان همراه و همگام با سایر مناطق کشورمان در روز جهانی قدس، با آرمان های مردم مظلوم فلسطین تجدید عهد کرده و خواستار آزادی قدس شریف شدند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان، مردم متدین و انقلابی استان گلستان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، با اعلام حمایت از مبارزات مردم فلسطین و نیز محکومیت تصمیمات مغرضانه آمریکا مبنی بر انتقال سفارت آن کشور به بیت المقدس و محکومیت جنایات رژیم غاصب اسرائیل علیه مردم بی دفاع این سرزمین اسلامی، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

علما و روحانیون اهل سنت منطقه نیز پیش از این در پیام هایی با وظیفه شرعی و تکلیف دینی دانستن حضور در روز قدس، عموم مردم متدین منطقه را برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس و دفاع از قدس شریف به عنوان قبله اول مسلمانان دعوت کرده بودند.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.