اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


حمایت از ملت فلسطین از مشترکات جهان اسلام و از ارزش های مهم انقلاب اسلامی می باشد

تاریخ انتشار: 1397/3/22
کد خبر: 54073
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت مسجد جامع محمد مصطفی(ص) پره سر :
حمایت از ملت فلسطین از مشترکات جهان اسلام و از ارزش های مهم انقلاب اسلامی می باشد
حجت الاسلام مولانا قویدل نیا در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع محمد مصطفی (ص) روستا ارده بخش پره سر از توابع شهرستان رضوانشهر با حمد و ستایش خداوند متعال سخنان خود را آغاز کرد و با اشاره به راهپیمایی روز جهانی قدس و حضور پر شور ملت مسلمان و روزه دار در این روز ، گفت : حمایت از ملت فلسطین از مشترکات جهان اسلام و از ارزش های مهم انقلاب اسلامی می باشد

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان، حجت الاسلام مولانا قویدل نیا در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع محمد مصطفی (ص) روستا ارده بخش پره سر از توابع شهرستان رضوانشهر با حمد و ستایش خداوند متعال سخنان خود را آغاز کرد و  با اشاره به راهپیمایی روز جهانی قدس و حضور پر شور ملت مسلمان و روزه دار در این روز ، گفت : حمایت از ملت فلسطین از مشترکات جهان اسلام و از ارزش های مهم انقلاب اسلامی می باشد .

وی برای آزادی بیت المقدس از چنگال جنایتکاران زمان دعا کرد و افزود : اگر فردی نتوانسته در راهپیمایی روز قدس شرکت کند ، برای ملت بی دفاع فلسطین و نابودی همه دشمنان اسلام به خصوص اسرائیل جنایتکار دعا کند تا سهمی در این نبرد حق علیه باطل داشته باشد .

امام جمعه اهل سنت مسجد جامع محمد مصطفی(ص) روستا ارده بخش پره سر با اشاره به پیام مقام معظم رهبری که فرمودند ؛ دیر نخواهد بود روزی که در قدس نماز جماعت بر پا کنیم ، اظهار داشت : روز قدس تجلی بصیرت و اقتدار ملت ایران است و این مردم مسلمان با حضور خود مشت محکمی به دهان یاوه گویان زده اند .

وی در ادامه خطبه های خود با اشاره به شهادت حضرت علی (ع) در روز بیست و یکم ماه مبارک رمضان ، گفت : حضرت علی (ع) و همه اهل بیت پیامبر اکرم (ص) برای اهل سنت از جایگاه خاص و ویژه ای برخورداند .  

حجت الاسلام مولانا قویدل نیا شب های قدر را فرصتی مناسب برای بهره بردن از رحمت و مغفرت خداوند متعال عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد : انشا الله از این ایام آخر ماه مبارک ماه رمضان استفاده کنیم تا به درگاه معبود تقرب یابیم .

وی در پایان با اشاره به اینکه رسیدن به تقوا و پرهیزگاری فرصتی است که با فریضه روزه گرفتن امکان پذیر خواهد شد ، گفت : روزه گرفتن علاوه بر فواید معنوی و روحی که دارد برای جسم انسان نیز مفید است و این موضوع در پژوهش های دانشمندان غیر مسلمان نیز ثابت شده است .

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.